گوناگون

ماجرای تیراندازی پلیس به خودروی ۲۰۶ در یوسف‌آباد

ماجرای تیراندازی پلیس به خودروی ۲۰۶ در یوسف‌آباد

پارسینه: با گذشت نزدیک به ۱۰ دقیقه از آغاز تعقیب و گریز و بی توجهی سرنشینان ۲۰۶ به دستور ایست پلیس، نهایتاً مأموران با رعایت قانون بکارگیری سلاح، خودرو ۲۰۶ را از ناحیه لاستیک عقب مورد هدف قرار داده اما سرنشینان آن کماکان به فرار خود ادامه می‌دهند. 

سرهنگ حمید کلانتری، رئیس کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد:
گزارش تردد مشکوک یک دستگاه ۲۰۶ سفیدرنگ پلاک مخدوش با سه سرنشین جوان در خیابان شهید فکوری، به کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد اعلام شد. با حضور واحد گشت کلانتری یوسف‌آباد در محل و پیاده شدن مأموران از خودرو پلیس جهت بررسی ارکان هویتی خودرو و شناسایی سرنشینان، راننده ۲۰۶ با سرعت بالا و به قصد آسیب زدن به سمت مأموران حمله ور شده و در ادامه اقدام به متواری شدن از محل می‌کند.
با گذشت نزدیک به ۱۰ دقیقه از آغاز تعقیب و گریز و بی توجهی سرنشینان ۲۰۶ به دستور ایست پلیس، نهایتاً مأموران با رعایت قانون بکارگیری سلاح، خودرو ۲۰۶ را از ناحیه لاستیک عقب مورد هدف قرار داده اما سرنشینان آن کماکان به فرار خود ادامه می‌دهند.
سرانجام در ضلع شمالی پارک لاله، راننده ۲۰۶ به ناچار مجبور به توقف شده؛ با حضور مأموران و همزمان با دستگیری سرنشینان ۲۰۶ مشخص شد که در جریان تعقیب و گریز و تیراندازی مأموران، دو سرنشین ۲۰۶ مورد اصابت گلوله قرار گرفتند. پس از دستگیری متهمان، در بازرسی داخل خودرو ۲۰۶، آلات و ادوات مورد استفاده در سرقت نیز کشف شد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار