گوناگون

حمایت قاطع مهدی رحمتی از علی دایی

حمایت قاطع مهدی رحمتی از علی دایی

پارسینه: سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: خواهش می‌کنم فیلتری بگذارند و اجازه ندهند هر کسی به خودش اجازه بدهد به اسطوره‌های کشور بی‌احترامی کند.

سید مهدی رحمتی پس از شکست یک بر صفر آلومینیوم اراک برابر فولاد خوزستان اظهار داشت: علی دایی سالیان سال آقای گل جهان بوده و همه او را می‌شناسند. شاید خیلی از مردم دنیا پرچم ایران را نشناسند، ولی علی دایی را می‌شناسند. همانطور که آمار گرفته بودند شاید ۲۵ تا ۳۰ درصد دنیا پرچم انگلیس را نمی‌شناختند، اما دیوید بکام را می‌شناختند. من خواهش می‌کنم فیلتری بگذارند و اجازه ندهند هر کسی به خودش اجازه بدهد به اسطوره‌های کشور بی‌احترامی کند. باید با این مسئله برخورد کنیم.

به نقل از خبرآنلاین؛ وی افزود: به تیم فولاد تبریک می‌گویم. این سه امتیاز مبارک آن‌ها باشد. من از خودم و بچه‌های تیمم راضی نیستم. ما تا زمانی که گل خوردیم به تیم فولاد موقعیتی ندادیم و بعد از گل هم تمام لحظات در اختیار تیم‌مان بود. فولاد از اندوخته خود دفاع می‌کرد و شاید به خاطر اینکه خوب دفاع می‌کردند ما نتوانستیم موقعیت صد درصد ایجاد کنیم. در پایان نیمه اول باید ضربه سر محمدزاده گل می‌شد. این باخت بر عهده من است و از هواداران عذرخواهی می‌کنم. ما باید شخصیت‌مان را پیدا کنیم و قدر جایگاه‌مان را بدانیم. اگر دنبال پیشرفت هستیم باید هم من و هم بچه‌ها خیلی بیشتر از این زحمت بکشیم. ما ۲۰ دقیقه اول را خوب شروع نکردیم و اگر خوب شروع می‌کردیم آن گل را نمی‌خوردیم. ان‌شاءالله در ادامه سعی می‌کنیم این باخت خانگی را جبران کنیم. از بازیکنانم توقعم خیلی بیشتر از اینهاست. دوست دارم خیلی بیشتر از این تمرکز کنند. به لحاظ زحمتی که کشیدند و تلاشی که کردند، از آن‌ها تشکر می‌کنم، اما اگر به دنبال جایگاه بالای جدول هستیم باید خیلی بیشتر تمرکز کنیم.

سرمربی تیم آلومینیوم اراک درباره اینکه چرا سطح فنی لیگ ما پایین است و مشکلات نیم‌فصل اول فوتبال ایران، توضیح داد: فوتبال ما خیلی مشکلات دارد. شما نمی‌توانید در مورد مشکلات صحبت کنید، چون باید ساعت‌ها وقت بگذارید، اما، چون هواداران، مسئولان و مدیران کم حوصله هستند، مربیان اول دنبال این هستند که گل نخورند و بعد به دنبال نتیجه‌گیری هستند. در فوتبال دفاع کردن راحت است، ولی حمله و ایجاد موقعیت سخت، اما شما دیدید که تیم ما امروز این کار را به خوبی انجام داد. نکونام سه سال در فولاد کار می‌کند و تمام بازیکنانی را که دوست داشته، گرفته است و امروز دیدید چقدر خوب تفکراتش را در زمین پیاده می‌کردند. ما هم نیاز به زمان داریم و مطمئناً رفته رفته خیلی بهتر از این می‌شویم. قطعاً در پنجره پیش رو یک تعداد از جمع ما جدا می‌شوند و کسانی به جمع ما اضافه می‌شوند که اشتیاق و انگیزه داشته باشند. سعی می‌کنیم بازیکنانی را بگیریم که به تیم آلومینیوم کمک کنند.

«فولاد به‌عنوان تیمی که قرار است در آسیا بازی کند مانند تلفیقی از تیم کی‌روش و یک تیم عربی بازی کرد و اتلاف وقت زیادی داشت.»، رحمتی در واکنش به طرح این موضوع از سوی خبرنگاری گفت: ما باید به سبک هر مربی احترام بگذاریم. من اصلاً در مورد تیم فولاد صحبت نمی‌کنم. ما در بازی با تراکتور هم ۹۰ دقیقه حمله کردیم و این قدرت تیمی ما را نشان می‌دهد. به خاطر همین هم گفتم به لحاظ انرژی و توان از بازیکنانم راضی هستم، ولی به لحاظ تمرکز ناراضی‌ام. تیمی که بخواهد به جایگاه بالا برسد باید خیلی بیشتر روی کارش تمرکز کند.

مهدی رحمتی در واکنش به این پرسش که آیا جام حذفی را مانند فصل گذشته جدی خواهد گرفت، تصریح کرد: ما برای هر دو جام و کسب جایگاه خوب و ارتقا جایگاه آلومینیوم برنامه داریم. در جام حذفی سعی می‌کنیم با تمام قوا شرکت کنیم. واقعاً عادت ندارم تیمی را ضعیف ببینیم. مطمئناً برای جام حذفی برنامه داریم. در کل دیدگاه‌مان برای آلومینیوم حفظ جایگاه فصل قبل و حفظ روندمان بوده است. ما بیشتر هدف‌گذاری‌مان با آلومینیوم برای فصل آینده است.

وی درباره اینکه آیا با حامد پاکدل برای بازگشت به آلومینیوم مذاکره‌ای داشته است یا نه، تأکید کرد: ما هنوز با هیچ بازیکنی صحبت نکردیم. من یک تعداد بازیکن را در اختیار باشگاه قرار دادم و می‌توانید نام آن‌ها را از مدیرعامل بپرسید. مطمئناً دو سه بازیکن دیگر هم که تا امروز با ما بودند از جمع ما جدا خواهند شد. دیگر انرژی این را ندارم که درباره برخی مسائل بیهوده اصرار کنم؛ اگر قرار بود اتفاقی بیفتد تا نیم‌فصل می‌افتاد و الان یکسری بازیکن از جمع ما جدا خواهند شد.

ارسال نظر

 • ناشناس

  حمایت کافی نیست

  باید دهن اون به اصطلاح کارشناس رو گل بگیرن

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار