گوناگون

درخواست عجیب رونالدو در مراسم معارفه

درخواست عجیب رونالدو در مراسم معارفه

پارسینه: طی مراسمی در ورزشگاه مرسول پارک از خرید تاریخی باشگاه النصر عربستان استقبال باشکوهی به عمل آمد.

این مراسم با حضور رونالدو در نشست خبری و چند سوال که مجری زن حاضر در سالن از او پرسید آغاز شد و سپس رونالدو که با کت و شلوار و کراوات به ورزشگاه آمده بود، با تعویض لباس آماده ورود به ورزشگاهی شد که ۳۰ هزار نفر در انتظار دیدار او بودند.
یکی از نکات جالب توجه نشست خبری ابرستاره النصر درخواستی بود که او از روی گارسیا سرمربی تیم داشت. ابرستاره فوتبال دنیا که حالا از این به بعد با پیراهن زرد النصر در میادین فوتبالی دیده خواهد شد، در بخشی از صحبت‌های خود در نشست خبری با گفتن این موضوع که لیگ عربستان را دنبال کرده، این لیگ را رقابتی توصیف کرد و سپس رو به رودی گارسیا سرمربی تیم کرد و از او خواست تا در بازی‌ای که دو روز دیگر النصر باید در مقابل الطایی برگزار کند به او فرصت بازی بدهد.

به نقل از ورزش سه؛ رونالدو اینطور درخواستش را مطرح کرد: «من مشتاقانه منتظر بازی هستم اگر مربی اجازه بدهد امیدوارم پس‌فردا (بازی بعدی النصر) بازی کنم و همینطور امیدوارم بتوانم از فوتبال لذت ببرم.»

رونالدو در رختکن النصر و در ملاقات با هم‎‌تیمی‌های جدیدش نیز از علاقه زیاد خود برای تمرین حرف زد و پس از مراسم معارفه نیز اولین تمرین خود را با زردپوشان عربستانی که صدرنشین فعلی لیگ هستند برگزار کرد.

النصر دو روز دیگر در چارچوب هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ عربستان باید در خانه به مصاف الطایی تیم هفتم جدول رده‌بندی برود و حالا باید دید سرمربی فرانسوی زردپوشان که با اشتیاق زیادی در مراسم معارفه دیده شد، به این درخواست رونالدو پاسخ مثبت خواهد داد یا خیر.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار