گوناگون

درگیری مرگبار داماد و برادرزن بر سر ارثیه

درگیری مرگبار داماد و برادرزن بر سر ارثیه

پارسینه: ​ دعوای داماد و برادرزن بر سر ارث و میراث پایان خوشی نداشت و با قتل داماد و دستگیری برادرزن به اتهام قتل پایان یافت.

همشهری: دعوای داماد و برادرزن بر سر ارث و میراث پایان خوشی نداشت و با قتل داماد و دستگیری برادرزن به اتهام قتل پایان یافت.

بعدازظهر شنبه، نهم مهرماه امسال به قاضی محمدرضا صاحب‌جمعی، بازپرس جنایی تهران خبر رسید مردی که از چند روز پیش در درگیری مصدوم و در بیمارستانی در تهران بستری بوده به کام مرگ رفته است. با اعلام این گزارش، تیم جنایی راهی بیمارستان شدند و با انجام تحقیقات مشخص شد که متوفی مردی ۴۵ساله بوده است.

وی در جریان درگیری خانوادگی مصدوم شده و در بیمارستان تحت درمان قرار گرفته بود، اما تلاش برای نجات او از مرگ بی‌فایده بود و مرد جوان جانش را از دست داد. درگیری روز چهارم مهرماه رخ داده بود. ماجرا از این قرار بود که مقتول روز حادثه با برادرزنش بر سر ارث و میراث درگیر شدند که در جریان دعوا، داماد یک جاسیگاری که کنارش بود را برداشت و به سمت برادرزنش پرتاب کرد. همین موجب شد تا برادرزن مصدوم شود و درحالی‌که به‌شدت خشمگین شده بود آچار فرانسه را از روی اپن آشپزخانه برداشت و به سمت داماد حمله کرد.

او با آچار ضرباتی به سر دامادشان زد و همین سبب شد تا وی از حال برود. به‌دنبال این اتفاق، برادرزن و داماد که در جریان درگیری زخمی شده بودند برای درمان به بیمارستان انتقال یافتند. برادرزن ۲ روز در بیمارستان بستری و پس از بهبودی و ترخیص بازداشت شد، اما داماد همچنان در بیمارستان بستری بود. برادر زن که بازداشت شده بود موفق شد با سپردن وثیقه آزاد شود، اما داماد که به کما رفته بود بعد از گذشت ۵ روز قلبش از تپش ایستاد و جانش را از دست داد که در این شرایط پرونده درگیری به دادسرای جنایی تهران ارجاع شده و متهم این بار به اتهام قتل عمدی بازداشت شد.

مرد جوان در بازجویی به قتل دامادشان اقرار کرد و درحالی‌که به‌شدت پشیمان بود می‌گفت هرگز قصد گرفتن جان او را نداشته است. وی گفت:اختلاف من و دامادمان بر سر ارثیه پدری من بود. یک شب قبل از حادثه به خانه خواهرم رفته بودم. صبح روز بعد شوهرخواهرم روی زمین دراز کشیده بود و سیگار می‌کشید. جاسیگاری هم کنارش بود که بر سر مسائل ارثیه بحثمان شد. او حرف‌های نامربوط به من زد و ناگهان جاسیگاری را به سمت من پرتاب کرد که به‌شدت مصدوم شدم. من که عصبانی شده بودم چشمم به یک آچار فرانسه که روی اپن بود افتاد، آن را برداشتم و ضربه‌ای به سر او زدم.

متهم گفت: من اصلا قصد نداشتم به او آسیبی برسانم و در دفاع از خودم واکنش تندی نشان دادم که در نهایت به مرگ شوهرخواهرم منجر شد و نمی‌دانید از اینکه بچه‌های خواهرم یتیم شده‌اند چقدر ناراحت هستم و آرزو می‌کنم‌ای کاش من جای دامادم جانم را از دست می‌دادم. این متهم پس از اقرار به قتل با قرار قانونی بازداشت شد و تحقیقات در این پرونده ادامه دارد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار