گوناگون

عملکرد تیم ملی والیبال ایران از نگاه سرمربی

عملکرد تیم ملی والیبال ایران از نگاه سرمربی

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: در بازی با آرژانتین، واقعاً جنگیدن و خواستن برای پیروزی را نشان دادیم و بازیکنان شبیه یک تیم واقعی در زمین بودند.

به گزارش پارسینه و به نقل از خبرآنلاین؛ مائوریسیو موتا پائز در پایان هفته نخست لیگ ملت‌های والیبال 2024 و شکست مقابل آرژانتین گفت: بازی را با استرس آغاز کردیم که مربوط به حریفان نیست بلکه به خودمان مربوط می‌شود.

سرمربی تیم ملی والیبال ادامه داد: روز به روز و بازی به بازی در حال بهتر شدن هستیم. در بازی با آرژانتین، واقعاً جنگیدن و خواستن برای پیروزی را نشان دادیم و من این رفتار بازیکنان را دوست دارم. آنها شبیه یک تیم واقعی در زمین بودند.

پائز گفت: امیدوارم روز به روز بهتر شویم و برای رسیدن به این هدف، تلاش می‌کنیم اما حریفان ما بسیار قدرتمند هستند. در هفته آینده با برزیل و ژاپن روبه‌رو خواهیم شد. بازی با ژاپن برای ما اهمیت زیادی دارد و برای تقابل با این تیم باید، تیمی استوار و محکم باشیم.

سرمربی برزیلی تیم ملی ایران عنوان کرد: همه چیز ممکن است اتفاق بیفتد اما باید واقع بین باشیم و بدانیم که هدف ما، یک روند است. اگر این روند را درک کنیم، می‌توانیم به آن اعتقاد داشته باشیم و به آن برسیم.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار