گوناگون

تمام حاشیه ها درباره سریال شهرزاد ناشی از حسادت است

تمام حاشیه ها درباره سریال شهرزاد ناشی از حسادت است

پارسینه: صالح میرزاآقایی بازیگر سینما، تئاتر و تلوزیون می گوید: تمام حاشیه های ایجاد شده درباره سریال شهرزاد ناشی از حسادت است

تمام حاشیه ها درباره سریال شهرزاد ناشی از حسادت است
صالح میرزاآقایی در گفتگو با پارسینه گفت: «شهرزاد از سه عامل کلیدی یک اثر نمایشی خوب یعنی کارگردانی، بازیگری و متن خوب بهره مند است. کارگردان کاربلدی مثل آقای حسن فتحی شانه به شانه نویسنده محترم کار، خانم ثمینی متن درجه یک سریال را با اجرای بهترین بازیگران سینما پیش بردند و شهرزاد را تولید کردند. استاد نصیریان بهترین نمونه برای شکوفایی بازیگری با نگاه و کلام هستند. ایفای نقش روان آقای حسینی و خانم علیدوستی و تلاش و درخشش دیگر بازیگران این سریال فراغ از میزان اهمیت نقشی که داشتند، همه و همه کلیدهای موفقیت این اثر نمایشی است.»

این بازیگر سینما، تئاتر و تلوزیون که بواسطه ایفای نقش در بسیاری از آثار تاریخی با فضای تهران قدیم آشناست گفت: «قصه درجه یک خانم ثمینی و روایت یک درام عاشقانه تاریخی در بستر تهران قدیم، باعث جذابیت هرچه تمام تر سریال شهرزاد شد.»

او شهرزاد را اثری صادق دانست و گفت: «در قصه شهرزاد صداقتی موج میزد که باعث استقبال مخاطب از این اثر شد. دروغگویی در غالب یک سریال تاریخی توهین به تماشاچی است. شما در شهرزاد دروغ نمیشنوید. »

میرزا آقایی در ارتباط با مشکلات ساخت آثار تاریخی معاصر گفت: «عمده مشکل ساخت آثار تاریخی معاصر مسئله بودجه است. برای ارائه یک کار فاخر تاریخی لازم است همه عوامل نگرانی خاصی از بات دستمزد و قرارداد نداشته باشند تا بتوانند با فراغ بال از تمام ظرفیت های خلاقانه خود استفاده کنند. پروژه شهرزاد پروژه موفقی بود که باعث جذب منابع مالی برای تهیه و تولید یک اثر فاخر هنری و فرهنگی شد. من واقعا متاسف شدم وقتی حاشیه های بوجود آمده درباره این سریال را شنیدم. با تاکید بر اینکه به مسائل حقوقی و دیگر مسائلی که در آنها تخصصی ندارم باید بگویم این پروژه موفق شد اعضای خانواده را در کنار هم جمع کند تا همه با هم اثری فرهنگی، تاریخی و هنرمندانه ببینند.»

بازیگر سریالهای تاریخی نظیر کلاه پهلوی و مختارنامه موفقیت شهرزاد را دلیل حاشیه های بوجود آمده حول محور این سریال دانست و گفت: « مشکلی که در امروز جامعه ما وجود دارد این است که حسادت باعث کور شدن چشمها و ندیدن موفقیت ها و سنگ اندازی ها میشود. من تمام حاشیه های ایجاد شده درباره سریال شهرزاد را ناشی از حسادت در برابر یک موفقیت مهم و بزرگ میدانم.»

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار