گوناگون

انتشار تصویری از شخصیت دیوید در سریال The Last Of Us

انتشار تصویری از شخصیت دیوید در سریال The Last Of Us

پارسینه: در تازه‌ترین تصویر منتشر شده از سریال جذاب The Last Of Us شاهد حضور دیوید هستیم.

به مرور در حال نزدیک شدن به پایان فصل نخست سریال درام و پسا-آخرالزمانی The Last Of Us (آخرین بازمانده از ما) هستیم. اثری که اقتباسی از بازی‌های ویدیویی به همین نام بوده و شبکه HBO در همکاری با نیل دراکمن و کریگ مازن تهیه آن را بر عهده گرفته است.

یکی از شخصیت‌های مهمی که در طول ماجراجویی جوئل و الی با آن روبرو خواهیم شد، دیوید نام دارد. مردی بی‌رحم که رهبری گروهی از انسان‌های نجات یافته را بر عهده داشته و هنگامی که الی در حال شکار برای جوئل می‌باشد، با این مرد و افرادش روبرو می‌گردد.

یکی از موارد مورد انتظار در اقتباس صورت گرفته، حضور این شخصیت و چگونگی به تصویر کشیدن آن می‌باشد. مسئله‌ای که به زودی با پخش قسمت ۸ به آن پی خواهیم برد. تا آن زمان می‌توانیم شاهد تصویری از دیوید باشیم که نیل دراکمن در صفحه توییتر خود منتشر کرده است.

شخصیت دیوید در سریال The Last Of Us

با توجه به پس زمینه که شاهد آتش گرفتن یک خانه هستیم، طرفداران بازی نخست از مجموعه The Last Of Us قطعاً می‌دانند که این مسئله به چه اتفاقاتی اشاره دارد. اتفاقاتی که در قوس شخصیتی الی تاثیر بزرگی خواهد داشت.

بلا رمزی که ایفای نقش شخصیت الی را بر عهده دارد نیز به انتشار تصاویری از پشت صحنه قسمت هفتم پرداخته که شاهد حضور استورم رید در قامت رایلی هستیم. در ادامه می‌توانید به مشاهده این تصاویر دوست‌داشتنی بپردازید.

قسمت هشتم از سریال جذاب و تحسین شده The Last Of Us در تاریخ 5 مارس (14 اسفند) از طریق شبکه HBO در دسترس مخاطبین قرار خواهد گرفت.

منبع: گیمفا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار