گوناگون

فال روزانه تاروت پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

 فال روزانه تاروت پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

در ادامه فال روزانه تاروت پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ را مشاهده می کنید.

به گزارش پارسینه و به نقل از تصویر زندگی؛ یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود، زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می‌کنند.

تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی‌هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می‌شد، که بسیاری از آن‌ها هنوز هم بازی می‌شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت‌ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت. فال روزانه تاروت امروز پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ را مشاهده می‌کنید.

♈ فال روزانه تاروت متولدین فروردین:

کارت چرخ سرنوشت : دوست دارید که امروز همش به این طرف و آن طرف بپرید. خبری به گوش تان رسیده که از شدت خوشحالی نمی توانید یک جا بند شوید. اما احتیاط کنید زیرا از این پس هر قدمی که بر می دارید در سرنوشت زندگی شما تاثیرگذار است. گذشته را رها کرده و تنها تمرکزتان را در مسیر پیش رویتان بگذارید. امروز در مورد مسائل عاطفی خیلی با شانس نخواهد بود. اگر در کنار شریک زندگی تان باشید در هر مسئله ای اختلاف نظر خواهید داشت، پس بهتر است که امروز را تنهایی خوش بگذرانید.

♉ فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت پاپ : امروز افراد زیادی نزد شما می آیند و از شما کمک می خواهند به گونه ای که شما لیدر می شوید و دیگران دنبال شما حرکت می کنند. در این شرایط سعی کنید که خودتان باشید. اطلاعاتی که دارید را به طور دقیق در اختیار دیگران بگذارید. مطمئنا در گفتگو با آنها بر اطلاعات خودتان نیز افزوده خواهد شد. امروز عصر برای شما روز رمانتیکی خواهد بود. بنابراین بهتر است که با شریک زندگی تان قرار ملاقاتی بگذارید. اگر برای اولین بار می خواهید فردی را ملاقات کنید، زمان خوبی است.

♊ فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت قدرت : اعتماد به نفس تان فوران کرده و دوست دارید که دست به کاری خارق العاده بزنید. اگر چه دیگران می خواهند شما را از پیشرفت باز دارند اما به آنها توجه نکنید، به خصوص در چنین روزی. شما به تنهایی هم قادرید که هر ایده ای در سر دارید را عملی کنید، به شرطی که به خود و توانایی هایتان اعتماد داشته باشید. شخصی نظر شما را به خود جلب کرده است. بهتر است که حرف دلتان را، اگر نمی توانید رو در رو بزنید، کتبی بنویسید. مطمئنا او هم از شنیدن حرف های شما خوشحال خواهد شد.

♋ فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت کیمیاگر : ذهن تان امروز  باز است، به همین دلیل می توانید در مورد مسائل پیچیده به خوبی فکر کنید و ایده های خوبی به دست آورید. اگر چه اطلاعات زیادی در دست دارید اما بهتر است که آنها را طبقه بندی کنید زیرا همین موضوع می تواند شما را گیج کند. از شروع کردن کارهای بزرگ نترسید. بهترین سیاست برای شما این است که آرامش خود را تحت هر شرایطی حفظ کنید. اگر کار امروز را به فردا موکول کنید، از کیفیت کارتان کاسته خواهد شد، پس با یک برنامه ریزی دقیق، قدم های موفقیت آمیزتان را بردارید.

♌ فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت ابله : امروز سعی کنید خیلی وسط حرف این و آن نپرید. اطرافیان تان در مورد موضوعاتی بحث می کنن که بهتر است درگیر آن نشوید. به کارهای نیمه تمام خودتان برسید و به بیان دیگر سرتان در کار خودتان باشد. امروز شانس این را دارید که یک نفس عمیق و از روی آرامش در رابطه با روابط عاطفی تان بکشید. شما مشکلات زیادی را پشت سر گذاشته اید و حال با تلاش های خودتان، به نتیجه ای مطلوب رسیده اید. سعی کنید که دیگر با اشتباهات کوچک آرامش زندگی تان را از بین نبرید.

♍ فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت ستاره : خبرهای خوبی که مدت هاست انتظارش را می کشیدید، به دست تان رسیده و باید یکی از مهترین تصمیمات زندگی تان را بگیرید. سعی کنید از  حاشیه ها دور بمانید تا هر چه سریع تر به مراد دلتان برسید. در رابطه عاشقانه شما تغییراتی رخ داده که اگر چه در ابتدا همسو شدن با آن برایتان سخت است اما در نهایت می توانید خودتان را با آن وفق دهید و از نتایج آن نهایت لذت را ببرید. به زودی به یک میهمانی دعوت می شوید که برایتان خوش یمن خواهد بود.

❤️فال ماهانه❤️

♎ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت ارابه : برای مدتی از روزمرگی های زندگی تان دور شوید و به دنبال کاری باشید که شما را به هیجان وادارد. به عنوان مثال اگر می توانید به یک سفر بروید یا حتی با دوستان تان قرار بگذارید و کاری هیجان انگیز انجام دهید. شما اسیر عادات تان شده اید و همین روحیه شما را فرسوده کرده است. در این شرایط همکاری با دیگران بهترین گزینه برای شماست. اگر شریک زندگی تان این روزها وقت کافی برای شما نداشت، از او دلگیر نشوید. به زودی همه چیز به شرایط قبل باز خواهد گشت.

♏ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت کاهن اعظم : اگر نگرانی دارید، آن را با دوستان با اعتمادتان مطرح کنید. همین که از غصه هایتان سخن می گویید، دلتان خالی می شود. سعی کنید از پیشنهادهای دیگران نیز استفاده کنید. به خودتان بیش از هر کس دیگری اهمیت دهید و به جای احساس، از منطق تان برای رهایی از مشکلات کمک بگیرید. خاطراتی از گذشته ذهن تان را درگیر کرده است. هیچکس جز خود شما نمی تواند از آنها رهایی یابید، به همین دلیل به جای در انتظار نشستن برای فرشته نجات تان، بلند شوید و دست به کار شوید.

♐ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت امپراطور : قبل از این که برای کاری بزرگ تصمیم بگیرید، با اطرافیان تان به خوبی مشورت کنید. حتی ایده های کوچکی که دیگران هم می دهند می تواند در کار شما پیشرفت قابل ملاحظه ای بوجود آورد. این روزها در کارهای گروهی موفقیت بزرگ تری به دست خواهید آورد، پس دور پروژه های تنهایی را خط بکشید. امروز روابط شما با شریک زندگی تان بهتر از هر زمان دیگری است. از این فرصت استفاده کنید و از کنار هم بودن لذت ببرید. خبر خوشی در مورد مسائل مالی در راه است.

♑ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت ملکه : در چنین روزی سعی نکنید که تنها یک کار به دست گیرید. هر چه کارهای متنوع تری را تقبل کنید، موفقیت شما بیشتر خواهد شد. شما پازلی در دست دارید. تکه های مختلف آن در دستان تان است اما باید با تمرکز لازم آنها را کنار هم بچینید. در این کار عجله نکنید، کلید موفقیت شما تنها تمرکز است. اگر با مشکلاتی در رابطه با شریک زندگی تان دست و پنجه نرم می کنید، بهتر است که دنبال آن را بگیرید. با رها کردن مشکلات هیچ اتفاق مثبتی نخواهد افتاد. بنابراین تمام تلاش تان را به کار گیرید تا هر چه سریع تر شرایط مطلوب تان مهیا شود.

♒ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت شیطان :  امروز شما مرکز توجه هستید اما مراقب باشید که اسیر خودپسندی نشوید. گاهی به دیگران از دید بالا نگاه می کنید اما یادتان باشد که شما همه باهم برابرید. این تکبر ممکن است روزی کار دست تان دهد. در محیط کار، از توانایی هایی که دارید به شیوه بهتری استفاده کنید. دیگران نمی توانند در شما انگیزه ایجاد کنند، بلکه این خود شمایید که باید به خودتان انگیزه دهید. تغییرات کوچک می تواند این انرژی را به شما بدهند، پس آنها را ایجاد کنید.

♓ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت ماه : امروز احساس نزدیکی زیادی با اطرافیان تان خواهید کرد طوری که دوست دارید ۲۴ ساعت خود را با آنها بگذرانید. نگران نباشید، آنها نیز از بودن با شما لذت می برند. در محیط کار چیزی می شنوید که شما را متعجب می کند. با خودتان فکر می کند که چرا تا به حال از این حقیقت خبر نداشته اید. بهتر است خیلی فکرتان را درگیر نکنید زیرا در شیوه کار شما تاثیر به خصوصی هم نخواهد گذاشت. آنچه مهم است این است که شما راه خودتان را بروید، بدون توجه به آنچه در اطراف تان اتفاق می افتد.

 

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار