گوناگون

انگلیس: به فروش تسلیحات به اسرائیل ادامه می دهیم!

انگلیس: به فروش تسلیحات به اسرائیل ادامه می دهیم!

وزیر خارجه انگلیس امروز (پنجشنبه) بر تداوم ارسال سلاح به رژیم صهیونیستی تاکید کرد.

پارسینه: «دیوید کامرون» وزیر خارجه انگلیس با تاکید بر اینکه کشورش صادرات سلاح به اسرائیل را ادامه خواهد داد، گفت: تفاوت اساسی میان کشورش و ایالات متحده آمریکا درباره قراردادهای سلاح با این رژیم وجود دارد.

«جو بایدن»، رئیس جمهور آمریکا به تازگی در مصاحبه‌ای ضمن اعتراف به اینکه رژیم صهیونیستی از بمب‌های ساخت آمریکا برای کشتار غیرنظامیان فلسطینی در نوار غزه استفاده کرده، مدعی شد که این رژیم هنوز در رفح از خط قرمز که همان ورود به مناطق پرجمعیت است، عبور نکرده است.

بایدن تاکید کرد، در صورتی که «بنیامین نتانیاهو»، نخست وزیر رژیم صهیونیستی دستور حمله گسترده به شهر رفح را صادر کند، آمریکا ارسال برخی محموله‌های تسلیحاتی خود به اراضی اشغالی را متوقف خواهد کرد.

 

بنا بر اعلام الجزیره، وزیر خارجه انگلیس در ادامه سخنانش تاکید کرد که کشورش اتخاذ اقدامات ویژه مجوزهای فروش سلاح به رژیم صهیونیستی را ادامه خواهد داد.

از زمان آغاز جنگ غزه، ارتش رژیم صهیونیستی تحت حمایت کامل نظامی و سیاسی آمریکا مرتکب کشتارهای گسترده‌ای شده است که اگر حمایت‌های واشنگتن و برخی کشورهای غربی نبود، این رژیم هرگز نمی‌توانست نسل‌کشی و تجاوزات علیه مردم بی‌دفاع غزه را بعد از گذشت چندین ماه همچنان ادامه دهد.

 

منبع: ایسنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار