گوناگون

ریزش ۵۰ تا ۵۶۰میلیونی برای فونیکس+جدول

ریزش ۵۰ تا ۵۶۰میلیونی برای فونیکس+جدول

پارسینه: مدیران خودرو در سال ۱۴۰۰ برند جدید فونیکس | Fownix را به منظور عرضه خودروهای لوکس و رده بالا به بازار خودرو ایران معرفی کرد.

به گزارش پارسینه و به نقل از اقتصادآنلاین، بر اساس قیمت فونیکس مدیران خودرو در بازار، قیمت فونیکس تیگو ۸ پرومکس اکسلنت صفر سال ۱۴۰۲ امروز ۲ میلیاردو۶۴۰ میلیون تومان شده است. این خودرو طی ۳ روز ۵۰ میلیون ارزان شده است و بر اساس تغییرات قیمت محصولات مدیران خودرو نسبت به اواخرخرداد ۵۶۰ میلیون تومان کاهش را ثبت کرده است. همچنین قیمت فونیکس FX پریمیوم صفر سال ۱۴۰۲ امروز یک میلیاردو۷۶۰ میلیون تومان اعلام شده است. این خودرو نسبت به خرداد کاهش ۳۰۰ میلیونی را ثبت کرده است.
قیمت فونیکس آریزو ۶ پرو هم یک میلیاردو۳۲۵ میلیون تومان است و در بازه زمانی گفته شده ۲۷۵ میلیون پایین آمده است. قیمت تیگو ۸ پرو پرمیوم که شاسی بلند مدیران خودرو است هم به ۲ میلیاردو۱۳۰ میلیون رسیده است و ۳۷۰ میلیون تومان نسبت به خردادماه ارزان شده است.
قیمت کارخانه فونیکس FX پریمیوم به یک میلیون و ۷۳۰ میلیون رسیده است. همچنین قیمت نمایندگی تیگو ۸ پرو پرمیوم نیز یک میلیاردو۷۹۸ میلیون اعلام شده است. بر اساس قیمت نمایندگی محصولات مدیران خودرو، برای خرید فونیکس تیگو ۸ پرومکس اکسلنت باید ۲ میلیاردو۳۸۹ میلیون هزینه کنید.
مدیران خودرو در سال ۱۴۰۰ برند جدید فونیکس | Fownix را به منظور عرضه خودرو‌های لوکس و رده بالا به بازار خودرو ایران معرفی کرد. اولین محصول برند فونیکس با نام تیگو ۸ پرو | Tiggo ۸ Pro نیز بلافاصله به بازار معرفی شد و توانست توجه علاقه‌مندان به خودرو، رسانه‌ها و مشتریان را به خود جلب نماید. در ماه‌ها و سال‌های پیش رو شاهد عرضه محصولات بیشتری تحت عنوان برند فونیکس در بازار ایران خواهیم بود.
ریزش ۵۰ تا ۵۶۰میلیونی برای فونیکس+جدول
ریزش ۵۰ تا ۵۶۰میلیونی برای فونیکس+جدول

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار