گوناگون

مدیرعامل استقلال معطل انتخاب رئیس جمهور

مدیرعامل استقلال معطل انتخاب رئیس جمهور

در شرایطی که قرار بود مدیرعامل جدید باشگاه استقلال در مجمع عمومی بیستم خرداد انتخاب شود این موضوع فعلاً تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاده است.

به گزارش پارسینه به نقل از خبر ورزشی، با توجه به برگزاری مجمع عمومی باشگاه استقلال در محل شرکت پتروشیمی خلیج فارس - که در تاریخ بیستم خرداد تشکیل شد - بعد از بی سرانجام ماندن جلسه مدیران اعلام شد این اعضا دو هفته بعد یعنی سوم تیر (دیروز یکشنبه) در این باره تصمیم گرفته و در نهایت مدیرعامل جدید و اعضای هیئت مدیره را اعلام می‌کنند اما این اتفاق روز سوم تیر هم رخ نداد تا سوالات بیشتری در ذهن طرفداران و پیشکسوتان استقلال به وجود بیاید.

 

 

پس از پیگیری‌های صورت گرفته در رابطه با علت به تعویق افتادن برگزاری مجمع برخی افراد نزدیک به باشگاه استقلال در این باره اعلام کردند این موضوع ارتباط مستقیمی با انتخابات روز هشتم تیر برای مشخص شدن رئیس جمهور جدید دارد.

با نگاهی به ادوار گذشته و مدیران عامل استقلال در سال‌هایی که این باشگاه تحت نظارت وزارت ورزش و جوانان و یا پیش از آن سازمان تربیت بدنی قرارداشته معمولاً مدیری که برای این باشگاه انتخاب می‌شد از طیف سیاسی حاکم بر دولت بوده است. لذا افراد نزدیک به باشگاه استقلال در این باره عنوان می‌کنند دلیل اصلی تعلل در انتخاب مدیرعامل باشگاه استقلال نتیجه انتخابات پیش روی ریاست جمهوری است چرا که با توجه به انتخاب فرد مورد اعتماد مردم (رئیس جمهور منتخب) شاید مدیران هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس در انتخاب مدیرعامل جدید نیز ملاحظات سیاسی را در نظر بگیرند.

 

 

لازم به ذکر است؛ با توجه به گستردگی طیف طرفداران تیم استقلال و پرسپولیس، این دو باشگاه همواره به لحاظ سیاسی مورد توجه دولت‌های گذشته بوده و قطعاً در آینده نیز اینچنین خواهد بود.

یادآور می‌شود؛ پس از برکناری علی خطیر از مدیرعاملی باشگاه استقلال فعلاً سرپرستی موقت مدیریت باشگاه به فرشید سمیعی سپرده شده و از سوی دیگر شهریاری نماینده هلدینگ نیز بر امور اجرایی در باشگاه استقلال نظارت دقیق و کامل دارد.

 

ارسال نظر

 • خلیج فارس

  خواسته هوادران استقلال برای مدیریت باشگاه آجرلو هست ، کسی مدیر عامل باشگاه استقلال و پرسپولیس شود که متخصص و متعهد باشد .

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار