گوناگون

انتقاد سرمربی پرسپولیس از تیم ملی پس از مصدومیت بیرانوند

انتقاد سرمربی پرسپولیس از تیم ملی پس از مصدومیت بیرانوند

سرمربی پرسپولیس گفت: همیشه شروع دوباره لیگ بعد از یک وقفه سختی‌هایی دارد.

به گزارش پارسینه و به نقل از خبرآنلاین؛ اوسمار ویرا، سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار فردای پرسپولیس برابر گل‌گهر گفت: بعد از یک توقف نسبتاً طولانی به خاطر سال نو و فیفادی بازی‌ها شروع می‌شود و همیشه این شرایط سختی‌ها و تازگی‌هایی برای تیم‌ها دارد. همه تیم‌ها وقت کافی برای تمرین داشتند، بازی‌های دوستانه برگزار کردند و همه می‌دانند که این قسمت پایانی لیگ است که انجام می‌شود. 9 بازی تا پایان لیگ باقی مانده و همه تیم‌ها می‌دانند که این 9 بازی هر کدام برای خودش اهمیت زیادی دارد تا به آن هدفی که می‌خواهند، برسند.

وی افزود: می دانیم گل‌گهر تیم باکیفیتی است و فوتبال خوبی بازی می‌کند، ولی تمام سعی‌مان را می‌کنیم که به هدفی که مدنظرمان است، برسیم. حریف از نظر دفاعی تیم خیلی خوبی است و بازیکنانش با هم هماهنگ هستند. گل‌گهر بازیکنانی دارد که در کارهای انفرادی هم می‌توانند به تیم‌شان کمک کنند. یک بازی خوب به لحاظ تکنیکی و تاکتیکی خواهد بود و امیدوارم فردا یک بازی خوب را ببینیم.

اوسمار درباره مصدومیت بیرانوند و بیانیه صادر شده از سوی باشگاه پرسپولیس پیرامون این مسئله گفت: هر بازیکنی در هر کجای دنیا که باشد، باعث افتخار است که برای تیم ملی کشورش بازی کند. هر تیمی که بازیکنش به تیم ملی می‌رود، برای آن هم باعث افتخار است و این مسئله نشان می‌دهد که آن تیم کارش را به درستی انجام می‌دهد. مصدومیت‌ها اتفاق می‌افتند، اما برخی اوقات با یکسری راهنمایی‌ها و انجام برخی کارها، ریسک مصدوم شدن کمتر شود و پایین بیاید.

روایت اوسمار از مصدومیت بیرانوند در تیم ملی

سرمربی پرسپولیس یادآور شد: چیزی که ما را ناراحت می‌کند، اتفاقاتی است که بعد از مصدومیت بیرانوند افتاده است. بیرانوند یک روز قبل از بازی با ترکمنستان به کادر پزشکی تیم ملی گفته بود دردی در دستش دارد و این درد به شکلی بود که حتی می‌توانستند اجازه ندهند در این دیدار حضور داشته باشد. در بازی هم یک ضربه به دستش خورد و دردش را بیشتر کرد. بیرانوند فردای بازی تیم ملی به کادر پزشکی گفته بود درد دستش بیشتر شده که از دستش MRI گرفتند و نشان می‌داد دست او در آن زمان مصدوم شده بود.

اوسمار یادآور شد: نمی‌گوییم که شاید علی کاری می‌کرد که مصدوم نمی‌شد یا مشکلی برایش پیش نمی‌آمد. ما می‌گوییم که اگر همان زمان تشخیص می‌دادند و کار درمانی‌اش را شروع می‌کردند، به جای این 3، 4 بازی یا 2، 3 بازی را از دست بدهد، شاید یک بازی و حداکثر 2 بازی را از دست می‌داد. درخواستی که می‌توانم از کادر پزشکی تیم ملی داشته باشم، این است که هر مورد مشابه این پیش آمد، به اطلاع تیم‌ها برسانند تا بتوانیم کارهایی که لازم است را شروع کنیم و چنین مشکلاتی پیش نیاید. الان نمی‌توان کاری کرد و نمی‌توان به عقب برگشت، اما این اتفاق درسی به ما داد که بدانیم از این به بعد این گزارش‌ها و حرف‌ها را زودتر ارائه بدهیم. همانطور که تیم‌ها به تیم ملی احترام می‌گذارند و بازیکنان‌شان را در اختیار تیم ملی می‌گذارند، همین احترام نیز به طور متقابل از طرف تیم ملی باشد که اطلاعات را در اختیار باشگاه‌ها بگذارد.

سرمربی پرسپولیس عنوان کرد: هواداران بدانند که ما هم به اندازه آنها ناراحت هستیم و این اتفاق دست ما نبود و خارج از توان کاری ما بود که بتوانیم از آن جلوگیری کنیم.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار