گوناگون

یک ایرانی عضو کارگروه ویژه اصلاحات AFC شد

یک ایرانی عضو کارگروه ویژه اصلاحات AFC شد

کنفدراسیون فوتبال آسیا یک ایرانی را به عنوان عضو کارگروه ویژه اصطلاحات این کنفدراسیون منصوب کرد.

پارسینه: کنفدراسیون فوتبال آسیا اعضای کارگروه ویژه اصلاحات AFC برای دوره 2023 تا 2027 را منصوب کرد. در اطلاعیه AFC آمده است:

«کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) با انتصاب رئیس، معاون و اعضای کارگروه ویژه اصلاحات AFC برای دوره 2023 تا 2027، بر تعهد خود برای حفظ بالاترین استانداردهای حکمرانی مطلوب بیشتر تاکید کرد. نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا هاشم حیدر به عنوان رئیس کارگروه ویژه اصلاحات کنفدراسیون فوتبال آسیا و رئیس فدراسیون‌های عضو ASEAN به عنوان معاون این کارگروه منصوب شدند.کوزو تاشیما و کانیا کیومانی از اعضای شورای فیفا و همچنین دکتر احمدرضا براتی، حقوقدان ورزشی و داور دادگاه عالی ورزش CAS از جمهوری اسلامی ایران، ترکیب این کارگروه را تکمیل می‌کنند.

هیئت رئیسه کنفدراسیون فوتبال آسیا در سومین نشست خود که در تاریخ 30 آذر 1402 در جده عربستان برگزار شد، پیشنهاد تشکیل کارگروه ویژه اصلاحات AFC را تصویب کرد. سپس شیخ سلمان به اقدامات موثر این کنفدراسیون برای انطباق با بالاترین استانداردهای اخلاقی و مدرن‌سازی ساختارهای مدیریتی آن در سال‌های اخیر اشاره کرد و در عین حال بر اهمیت حفظ کنفدراسیون فوتبال آسیا در خط مقدم اجرای بهترین شیوه‌های حکمرانی در سال‌های آینده تأکید کرد. این کارگروه، از تطابق مستمر اساسنامه، مقررات و آیین‌نامه‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا با تغییرات پیش‌بینی‌شده فیفا اطمینان حاصل می‌کند و در عین حال بررسی های لازم را در مورد اصلاحات بیشتر جهت انطباق وضعیت کنفدراسیون با شرایط و تحولات جاری انجام خواهد داد.»

منبع: تسنیم

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار