گوناگون

عمری به پرسپولیس باز می گردد؟

عمری به پرسپولیس باز می گردد؟

تیم فوتبال ملوان هنوز جواز استفاده از ستاره سابق پرسپولیس را پیدا نکرده است.

به گزارش پارسینه و به نقل از تسنیم؛ محمد عمری برای گذراندن خدمت سربازی تصمیم به جدایی از پرسپولیس گرفت و به همراه میلاد سرلک دیگر بازیکن سرباز سرخ‌پوشان پایتخت به انزلی رفت.

باشگاه پرسپولیس پس از اقدام عمری بیانیه‌ای درخصوص عواقب مذاکره ملوان با این بازیکن صادر کرد و بعد از گذشت چند هفته سازمان لیگ هنوز پاسخ استعلام باشگاه ملوان درخصوص عمری را نداده است. این درحالی است که طبق برنامه تیم فوتبال ملوان در روز ۲۰ بهمن ماه سال جاری و در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی باید مقابل شهرراز شیراز قرار بگیرد و مهدی تارتار به دنبال این است که هرچه زودتر این بازیکن را در ترکیب تیمش ببیند.

تارتار برای آماده‌سازی هر چه بهتر تیمش، دیدارهای تدارکاتی مقابل تیم‌های لیگ دسته اول و دوم فوتبال در نظر گرفته است تا بازیکنانش آماده این مسابقه باشند و بر این اساس آنها دو بازی تدارکاتی مقابل آریو اسلاشهر و کویر مقوا تهران برگزار کردند و در سومین دیدار دوستانه خود روز جمعه جاری در انزلی مقابل چوکا تالش قرار می‌گیرند.

احتمالا باشگاه ملوان در اولین روزهای فرصت نقل‌وانتقالاتی حداقل از سرلک رونمایی می‌کند اما برای استفاده از عمری همچنان باید منتظر دستور سازمان لیگ باشد و درنهایت باید دید که ستاره سابق پرسپولیس چه سرنوشتی در نیم‌فصل دوم خواهد داشت و آیا می‌تواند در تیم ملوان بازی کند یا پرونده بازگشت عمری به پرسپولیس باز می‌شود.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار