گوناگون

پیام فرمانده کل ارتش در حمایت از فرماندهی نیروی انتظامی

پیام فرمانده کل ارتش در حمایت از فرماندهی نیروی انتظامی

پارسینه: امیرسرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، حافظان امنیت و آرامش جامعه را منشأ خدمات و اقدامات ارزشمند برای ایران دانست و گفت: ارتش در تأمین و حفظ امنیت مردم، پشتیبان فراجا است.

به گزارش پارسینه ؛ امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با صدور پیامی، هفته فراجا را به سردار سرتیپ حسین اشتری فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت.

متن پیام فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

کُونُوا قَوَّامِینَ لِلَّهِ شُهَدَاءَ بِالْقِسْطِ

برادر ارجمند سردار سرتیپ حسین اشتری

فرمانده محترم کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

پیشرفت، تعالی و توسعه همه‌جانبه و پایدار به بستری امن نیازمند است و برقراری نظم و امنیت اجتماعی در کشورمان نیز در سایه تلاش‌های شبانه‌روزی و مخلصانه کارکنان جان بر کف فرماندهی انتظامی تحقق یافته و استمرار می‌یابد.

در روز‌های اخیر حافظان امنیت و آرامش جامعه، با اقتدار از امنیت این مرز و بوم در برابر دسیسه‌های دشمنان که در قالب اغتشاشات، خود را نشان داد دفاع کردند، سنگ خوردند، ناسزا و هتک حرمت شدند، اما صبوری کرده و مسیر خطیر خود را مقتدرانه‌تر از پیش، برای امنیت و آسایش مردم ایران اسلامی و ممانعت از تخریب اموال عمومی و توهین به مقدسات ادامه داده و ترجمان زیبای فاستقم کما امرت شدند.

ملت بزرگ و مظلوم، اما قوی و فهیم ایران اسلامی نیز، با بی‌اعتنایی به تبلیغات گمراه کننده دشمنان بدخواه نظام مقدس جمهوری اسلامی، امیدوارتر و مستحکم‌تر از همیشه، فرماندهی انتظامی، ارتش، سپاه و بسیج را پناهگاه و مأمن خود دانسته و می‌دانند.

امروز ملت ایران و خانواده بزرگ نیرو‌های مسلح هوشیارند و می‌دانند دشمن اصل و اساس استقلال و قدرت و نهایتا ایران عزیز را نشانه رفته و با توطئه‌های گوناگون سعی در نفوذ و ایجاد گسست در بدنه نیرو‌های مسلح و اختلاف بین سازمان‌های ارتش، انتظامی و سپاه دارد لیکن کارکنان خدوم و عزیز ارتش و مجموعه نیرو‌های مسلح از دیرباز طعنه‌ها، نقشه‌ها، حربه‌ها و تحریکات دشمنان خارجی را می‌شناسند و درس‌ها، عبرت‌ها و تجربیات ارزشمند از مکر‌ها و حیله‌های شیطان بزرگ و رژیم جعلی صهیونیستی و دست‌نشانده‌های آنان اندوخته و به کوری چشم دشمنان، شدت توطئه‌ها و فشار استکبار و ایادی آن‌ها، اتحاد و انسجام بیشتر فرزندان ملت در نیرو‌های مسلح را رقم زده، به شکلی که امروز دست در دست یکدیگر در تقویت سازمان انتظامی کشور که همانا تقویت امنیت مردم و ایران عزیز و نهایتاً اقتدار ملی خواهد بود محکم و استوار ایستاده اند.

آحاد ارتش مقتدر نیز که در سال‌های دفاع مقدس و پس از آن حافظ استقلال، مدافع مرز‌های ایران عزیز و یاری رسان مردم شریف در عرصه‌های مختلف سازندگی و مردم یاری بوده‌اند امروز هم، همدل و پشتیبان همرزمان امنیت‌آفرین انتظامی بوده، اقدامات ارزشمندشان برای صیانت از مردم و کشور را ارج نهاده و هفته انتظامی را که یادآور کارنامه درخشان آن سازمان خدوم در طول سال‌های پس‌از انقلاب و جنگ تحمیلی، از مقابله با اشرار در مرز‌های کشور تا ایجاد و ثبات امنیت هزاران شهر و روستا در پهنه ایران عزیز و خدمات متعدد و بی شمار است، گرامی می‌دارند.

اینجانب از سوی فرماندهان غیور و کارکنان و بدنه شریف، مومن، انقلابی و مردمی ارتش، هفته انتظامی را به برادران عزیز، سخت کوش و جهادی خود در رکن انتظام و امنیت کشور و به خانواده نجیب و شریف آن عزیزان، تبریک گفته و در آغاز امامت و ولایت حضرت، ولی عصر، عهد و میثاق سربازی خود با امام زمان (عج) را تحت هدایت و رهنمود‌های حکیمانه فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) تجدید کرده و اهتزاز شکوهمند پرچم عزیز ایران سربلند اسلامی را که به برکت وجود نیرو‌های جان برکف، جوان و ملتزم به حفظ ایران منسجم و مقتدر و حرمت خون صد‌ها هزار شهیدِ راهِ اقتدار، بر قله‌های آزادگی و استقلال می‌درخشد، پاس می‌داریم و صراحتا به دشمنان عنود این آب‌وخاک و در رأس آن‌ها آمریکای جنایت‌کار و رژیم غاصب صهیونیستی گوشزد می‌کنیم که امنیت کشور و مردم را خط قرمز خود دانسته و با همراهی و همدلی سازمان انتظامی و سپاه پاسداران و اتحاد و یکپارچگی روزافزون، در مسیر حفظ و ارتقای آن از بذل جان نیز دریغ نخواهیم کرد.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران

سرلشکر ستاد سید عبدالرحیم موسوی

ارسال نظر

 • شیرین صفوی

  مرگ بر کومله

 • ناشناس

  خاکبرسرت کنند که بجای پشتیبانی از مردم نوکری ...را می کنی ندیدی با ...نوکر صفت شاه همین ....چه کرد

 • ناشناس

  پلیس نیاز ضروری به بازنگری در رفتار و گفتار و عملکرد دارد و در سطح کلان نیاز به تغییرات و اصلاحات داریم .

 • شیرین صفوی

  ناشناس مگه قراره فازم بره پیش کومله و تجزیه طلبی منتقد معترض با اغتشاش و اغتشاش گری فرق داره بفهم !!!! بهترین شرایط رو دارم اونور اب و سی تی زن هستم ولی اینجا رو دوست دارم و می‌مانم حالا فاز تو چند چنده

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار