گوناگون

کسب درآمد از تبلیغات در ایکس(توییتر) مشروط شد

کسب درآمد از تبلیغات در ایکس(توییتر) مشروط شد

پارسینه: ایلان ماسک اعلام کرد به برنامه اشتراک درآمد تبلیغاتی برای سازندگان محتوا در ایکس(توییتر سابق) شرط جدیدی اضافه شده‌است.

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از ورج، ایلان ماسک چندی پیش شرایطی را معرفی کرد که کاربران بتوانند از محتواهای تولیدشده خود درآمد زایی کنند. اما اکنون اعلام کرده که در حال ایجاد تغییر جزئی در قوانین درآمدزایی سازندگان محتوا است.
او گفت:«هر پستی که توسط ویژگی کامیونیتی نوتس تصحیح شود (ویژگی بررسی صحت پست های ارسال شده توسط کاربر ایکس) واجد شرایط اشتراک درآمد نخواهد بود و این تغییر برای به حداکثر رساندن انگیزه دقت در مقابل حس هیجانی ایجاد شده است.»
ویژگی کامیونیتی نوتس یک برنامه بررسی حقیقت جمع‌سپاری است که به سایر کاربران امکان می‌دهد متن یا اطلاعات صحیح را زیر یک پست اضافه کنند.
ماسک در توییت جداگانه‌ای هشدار داد که مشارکت‌کنندگان کامیونیتی نوتس نباید سعی کنند این ویژگی را برای از بین بردن پول مردم سلاح کنند.
ماسک پیش از این نیز ظاهرا واجد شرایط بودن برای این برنامه را تغییر داده بود بر آن اساس تعامل کاربران از 15 به 5 میلیون کاهش یافت و همچنین حداقل مبلغ قابل پرداخت از 50 دلار به 10 دلار کاهش یافت. البته هنوز کاربران تایید شده که هزینه اشتراک را پرداخته اند می توانند مشمول این طرح شوند.
این توسعه بلافاصله پس از آن صورت می گیرد که ماسک و مدیرعامل شرکت، لیندا یاکارینو، در یک جلسه حضوری در مورد برنامه های خود برای راه اندازی یک سرویس توزیع اخبار به کارمندان خبر دادند.
گفته می‌شود که سرویس توزیع اخبار ممکن است XWire نام داشته باشد که با پلتفرم‌های موجود مانند برای انتشار اخبار و بیانیه‌های مطبوعاتی این شرکت رقابت می‌کند. ماسک در گذشته مردم را به انجام روزنامه نگار شهروندی در ایکس تشویق کرده است.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار