گوناگون

تشریح جزییات درگیری ماموران انتظامی ایرانشهر با قاچاقچیان مسلح

تشریح جزییات درگیری ماموران انتظامی ایرانشهر با قاچاقچیان مسلح

پارسینه: فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر درگیری عصر امروز ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر با قاچاقچیان مسلح مواد مخدر را تشریح کرد.

سرهنگ حسن کیخا گفت: ساعت ۱۴ عصر امروز(یکشنبه) ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر در پی کنترل محور‌های مواصلاتی و برخورد با قاچاقچیان و سوداگران مرگ در محور ایرانشهر به خاش به یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ فاقد پلاک مشکوک و برای بررسی به او دستور توقف دادند.

او گفت: راننده و سرنشین خودرو که مسلح نیز بودند به محض مشاهده ماموران بدون توجه به اخطار و ایست پلیس به سمت آنان تیر اندازی که در مقابل تکاوران انتظامی ضمن ادامه مقابله به مثل، تعقیب و مراقبت متوالی خودروی مورد نظر، جانب احتیاط را برای جلوگیری از وارد شدن هرگونه صدمه به مردم در حوالی منطقه درگیری و حومه ورودی شهر مد نظر قرار می‌دهند.

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر گفت: تعقیب و گریز برای متوقف کردن خودرو مسلح که از دودزا نیز استفاده می‌کرد ادامه داشت تا اینکه با توجه به صعب العبور بودن محور و همچنین جلوگیری از وارد شدن هرگونه صدمه به مردم منطقه و نبود دید کافی، سرنشینان مسلح خودرو از محل متواری می‌شوند.

سرهنگ کیخا گفت:تلاش تا لحظه دستگیری افراد مسلح شناسایی شده همچنان ادامه دارد و در این عملیات خودروی ماموران انتظامی با برخورد به شی ثابت (تیر چراغ برق) دچار سانحه شد که سه نفر از ماموران مصدوم و به بیمارستان منتقل که در حال حاضر وضعیت عمومی آن مطلوب است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار