گوناگون

تمدید کاپیتان تیم ملی با تبریزی‌ها+عکس

تمدید کاپیتان تیم ملی با تبریزی‌ها+عکس

علی‌اصغر حسن‌زاده، فوق ستاره و پرافتخارترین فوتسالیست ایران، قراردادش را با باشگاه مس‌سونگون تمدید کرد و با پیراهن لاله‌های نارنجی یک فصل دیگر به میدان خواهد رفت.

به گزارش پارسینه و به نقل از ورزش سه، باشگاه مس سونگون ورزقان، پرافتخارترین تیم لیگ برتر فوتسال ایران، با فوق ستاره خود، علی‌اصغر حسن‌زاده، یک فصل دیگر تمدید کرد و به دل نگرانی‌های طرفدارانش بالاخره پایان داد. حسن‌زاده که با درخشش در جام ملت‌های آسیا 2024 جاه‌طلبانه نشان داد و انگیزه بسیار زیادی برای بازی در جام جهانی دارد، در این فصل با پیراهن لاله‌های نارنجی به میدان خواهد رفت و امیدوار است همانند فصل گذشته، نمایش قابل قبولی را داشته باشد.

قرارداد کاپیتان تیم ملی با مس‌سونگون یک ساله خواهد بود و دقایقی پیش پس از مذاکره با نجف‌زاده، مدیرعامل باشگاه، توافقات لازم حاصل شد. پیش از این خبر عدم تمدید حسن‌زاده در رسانه‌ها مخابره شده بود و نارضایتی‌های زیادی را از سوی طرفداران برانگیخته بود.

p4jcu0mr

پیش از جام ملت‌های آسیا تا امروز که قرارداد حسن‌زاده تمدید شد، تیم‌های بزرگ لیگ برتری از طریق واسطه‌ها و نمایندگان خود مرتب با حسن‌زاده جلساتی را برگزار کرده بودند، اما در نهایت مدیران مس که برای حفظ ستاره خود مصمم بودند او را برای یک فصل دیگر در اردوی تیم حفظ کردند.

حسن زاده، با چهار عنوان مرد سال آسیا، پرافتخارترین فوتسالیست قاره کهن به شمار می‌رود و این حیث رکورددار و دست نیافتنی بوده است.

مس سونگون، پیش از حسن‌زاده با دیگر ستاره خود، مهدی جاوید، آقای گل تاریخ لیگ برتر فوتسال ایران نیز تمدید کرده بود.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار