گوناگون

آبی پوشان بدون اسپانسر ماندند!

آبی پوشان بدون اسپانسر ماندند!

چلسی در جستجوی اسپانسر اصلی برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۵ با مشکل مواجه شده و ممکن است مجبور شود فصل آینده را نیز با پیراهن‌های خالی از نام اسپانسرها شروع کند.

به گزارش پارسینه و به نقل از خبرورزشی، مالک جدید چلسی، تاد بولی، با مشکلات زیادی روبروست و ممکن است آبی‌ها همانند دو ماه اول فصل جاری مجبور شوند بدون نام اسپانسر جلوی پیراهن به میدان بروند. چلسی پس از امضای قرارداد کوتاه مدت با Infinite Athlete در سپتامبر ۲۰۲۳، هنوز برای فصل آینده اسپانسر پیدا نکرده و قرارداد این کمپانی با آبی‌ها در تابستان به پایان می‌رسد.

به گزارش تایمز، باشگاه لندنی مهلت آخر شرکت نایکی (تولیدکننده کیت‌ها) برای قرار دادن نام اسپانسر جدید روی پیراهن‌ها را از دست داده است. قرارداد قبلی چلسی با شرکت Three بین سال‌های ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۳ که به ارزش ۴۰ میلیون پوند (۵۰ میلیون دلار) برای هر فصل بود، منبع درآمد بزرگی برای چلسی بود که از زمان روی کار آمدن بولی به جای رومن آبراموویچ در سال ۲۰۲۲ ولخرجی زیادی داشته است.

333252

مائوریسیو پوچتینو در تابستان کار زیادی برای انجام دادن دارد و اگر بخواهد تیم چلسی را بهبود ببخشد شاید مجبور شود تصمیمات بی‌رحمانه‌ای بگیرد. سرمربی سابق تاتنهام احتمالاً باید برخی از نام‌های بزرگ استمفوردبریج را کنار بگذارد، به خصوص اگر بخواهد چهره‌های جدیدی را جذب کند.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار