گوناگون

بازیکنی که از پشت به پرسپولیس خنجر زد

 بازیکنی که از پشت به پرسپولیس خنجر زد

شروین بزرگ درباره پیروزی مقابل پرسپولیس در جام حذفی گفت: چون گربه‌سیاه پرسپولیس هستیم قبل از بازی ذهنیت مثبتی داشتیم.

 با گل دقایق پایانی شروین بزرگ، آلومینیوم به بازی با پرسپولیس بازگشت و دوباره با گل این بازیکن در وقت‌های تلف‌شده، نماینده اراک به این رقابت امیدوار باقی ماند تا سرانجام در ضربات پنالتی دست به کاری بزرگ زده و سرخپوشان پایتخت را از دور رقابت‌ها حذف کند. شروین بزرگ نامی که خیلی دیر در فوتبال ایران مطرح شده دو خصوصیت بارز دارد. اول اینکه در جام حذفی خوب گل می‌زند و در وهله بعدی گل‌های زیبایی را به ثمر رسانده تا جایی که به نظر می‌رسد متخصص سوپرگل شده باشد. درباره وضعیت این بازیکن، حضور در اراک و گل‌هایی که به ثمر رسانده و سرنوشت فوتبالی او گفتگویی با «فرهیختگان» داشته که بخشی از آن را می خوانید:

    بازی دست ما بود اما دو گل بد خوردیم، در کل ذهنیت خوبی داشتیم. در هر صورت این ماجرا وجود دارد که پرسپولیسی‌ها جلوی اراک مشکل دارند و آلومینیوم گربه سیاه این تیم است. به همین دلیل ما یک ذهنیت مثبت داشتیم که می‌توانیم صعود کنیم. با این تفاصیل در نیمه دوم کل بازی دست ما بود. از آن‌سو هم حریف با تعویض‌هایش می‌خواست فقط نتیجه را نگه دارد. در دقیقه ۷۷ هم به‌عنوان بازیکن تعویضی به زمین رفتم و خدا را شکر می‌کنم که اتفاقات خوبی رقم خورد.

     تا هفته قبل همه‌جا صحبت از این بود که پرسپولیسی می‌شوم و از روز بازی حذفی حالا صحبت از استقلالی شدنم است. به صورت رسمی خیر مذاکره‌ای نبوده اما شاید بعدا اتفاقاتی بیفتد. هرچند در کل برایم فرقی نمی‌کند.

    از همان اول و قبل از بازی فکر می‌کردیم این تیم را شکست ‌دهیم. البته نمی‌خواهم حرف‌های کلیشه‌ای بزنم اما واقعا حس من مثبت بود، حتی موقعی که ۴ بر ۲ عقب بودیم. البته فقط در این تایم حس خوبی داشتم، وقتی که ۲ بر صفر یا دو بر یک بودیم، خیر چنین حسی نداشتم و اتفاقا نگران هم بودم اما ۴ بر ۲ شدیم باز حسم مثبت بود که می‌توانیم به بازی برگردیم. زمانی که گل سوم را زدم از عرب‌براقی پرسیدم چقدر مانده که او گفت بدون وقت‌های تلف‌شده ۷ دقیقه و احساس کردم زمان لازم برای جبران نتیجه را داریم و سعی کردم به بچه‌ها روحیه بدهم.

 

 

منبع: خبر ورزشی

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار