گوناگون

شوک بزرگ به رمی ها؛ گل سردار مردود شد+فیلم

شوک بزرگ به رمی ها؛ گل سردار مردود شد+فیلم

گل سردار آزمون برای تیم فوتبال رم ایتالیا در چارچوب لیگ اروپا که مردود اعلام شد بازیکنان و هواداران این تیم را دچار سردرگمی کرد.

به گزارش پارسینه، گل مردود سردار آزمون منجر به شوک بزرگ به تیم فوتبال رم ایتالیا در دیدار دور برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا شد.

به نقل از تسنیم، تیم فوتبال رم ایتالیا بامداد امروز در دیدار دور برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا میهمان برایتون انگلیس بود و با وجود شکست یک بر صفر به خاطر پیروزی 4 بر صفر در بازی رفت، بدون دغدغه صعود کرد.

یکی از صحنه‌های جنجالی این مسابقه گلزنی سردار آزمون برای تیم ایتالیایی در دقیقه 22  بود که توسط داور آلمانی به دلیل خطای مهاجم ایرانی مردود اعلام شد.

بر اساس گزارش وان فوتبال؛ رمی‌ها در جریان مردود اعلام کردن گل سردار آزمون با استدلال داور مبنی بر بازی خطرناک این بازیکن سردرگم و متعجب شدند. رم که در بازی رفت در ایتالیا 4 گل به برایتون زده بود، پس از گلزنی سردار آزمون به پیروزی اندیشید اما داور بلافاصله آن را مردود اعلام کرد.

داور آلمانی دیدار برایتون و رم پس از گل زیبای سردار آزمون که با قیچی برگردان زده شد، با اعتقاد به بازی خطرناک مهاجم ایرانی آن را مردود اعلام کرد. این در حالی بود که پائول هسکه، مدافع هلندی برایتون هنگام گلزنی آزمون سرش را به سمت پای این مهاجم ایرانی برده بود. اگر داور آلمانی تصمیمی درباره این صحنه جنجالی نمی‌گرفت، شاید سیستم کمک‌داور ویدئویی (VAR) هم مداخله‌ای نمی‌کرد، زیرا دلایل کافی برای لغو این گل نمی‌دید.

 

حجم ویدیو: 20.20M | مدت زمان ویدیو: 00:01:51 دانلود ویدیو

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار