گوناگون

جدال مرگ و زندگی در رفسنجان؛

مس ۲ - ۰ استقلال؛ حذف جنجالی تیم نکونام در همان دور نخست

مس 2 - 0 استقلال؛ حذف جنجالی تیم نکونام در همان دور نخست

مس رفسنجان دست به کار بزرگی زد و توانست با دو گل از سد استقلال عبور کند تا تیم نکونام در همان دور نخست از جام حذفی کنار برود.

به گزارش پارسینه به نقل از "ورزش سه"، در دیداری از مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال کشور، استقلال امروز در تک مسابقه این دور، میهمان مس رفسنجان است. دو تیم برای صعود به دور بعد و زنده نگه داشتن شانس خود جهت رسیدن به مراحل بالاتر به مصاف هم می روند.


بازی از مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی ایران 
دوشنبه: 14/12/1402 ؛ ساعت: 17:00 
ورزشگاه: شهدای مس رفسنجان /  5 هزار تماشاگر 
گروه داوری: رضا عادل / کمک ها: محمدرضا منصوری، هادی طوسی ؛ داور چهارم: ایمان کهیش / ناظر: مسعود مرادی

ترکیب مس رفسنجان:
حامد لک، محمد نژاد مهدی، رامتین سلیمان زاده، حسن جعفری، میثم تیموری، فرشید باقری، جلال‌الدین علی‌محمدی، منتظر محمد، محمدمهدی محبی، سعید واسعی و سجاد شهباززاده
سرمربی: محرم نویدکیا

ترکیب استقلال: 
حسین حسینی، رافائل سیلوا، محمدحسین مرادمند، آرمین سهرابیان، صالح حردانی، جعفر سلمانی، روزبه چشمی، امید حامدی‌فر، آرش رضاوند، جلال‌الدین ماشاریپوف، آرمان رمضانی

اخطار ها:

مس: کارت زرد- حامد لک(10)


شرح گل ها:

مس رفسنجان یک – استقلال صفر (دقیقه 24: محمدمهدی محبی): پس از یک و دوی سعید واسعی با فرشید باقری، واسعی وارد محوطه جریمه شد و با یک پاس در عرض، محبی را صاحب توپ کرد و این بازیکن به راحتی دروازه آبی ها را باز کرد.

مس رفسنجان 2 – استقلال صفر (دقیقه 67: منتظر محمد): روی یک پاس در عمق و در شرایطی که منتظر محمد در شرایط آفساید بود، اما کمک داور به اشتباه تصمیم به ادامه بازی گرفت و این بازیکن در مصاف تک به تک با حسینی، با یک ضربه چیپ، توپ را از بالای سر کاپیتان آبی ها عبور داد و به گل دوم تیمش تبدیل کرد.

لحظات حساس:

دقیقه 4: سجاد شهباززاده روی اشتباه مدافعان استقلال، در پشت محوطه صاحب توپ شد که شوت او به شکل خطرناکی از کنار تیرک دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 12: ارسال جعفر سلمانی به درون محوطه جریمه با ضربه سر مرادمند همراه شد که در ادامه لک با مدافع پیش تاخته آبی ها برخورد کرد و داور یک ضربه پنالتی برای استقلال اعلام کرد. صالح حردانی پشت این توپ ایستاد که حامد لک موفق شد این ضربه را مهار کند.

دقیقه 19: پاس در عمق منتظر محمد پیش از رسیدن به مهاجمان مس، نصیب حسینی شد و سنگربان آبی ها با یک تکل، توپ را دور کرد.

دقیقه 29: ارسال بازیکنان مس از سمت چپ به روی دروازه با تعلل و اشتباه مدافعان استقلال همراه شد که این خطر توسط مدافعین دور شد.

دقیقه 38: روی اشتباه چشمی، توپ به محبی رسید که شوت این بازیکن را حسینی دفع کرد.

دقیقه 42: ارسال سلمانی به روی دروازه به صورت ناقص دفع شد که در ادامه شوت محکم و روی پای سیلوا به یکی از بازیکنان حاضر در محوطه جریمه برخورد کرد.

دقیقه 44: روی پاس در عمق دیدنی صالح حردانی، رامتین سلیمان‌زاده با یک تکل توپ را قطع کرد که ضربه او به شکل بسیار خطرناکی از کنار تیرک دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 47: ارسال کرنر جلالی با ضربه سر سیلوا از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 55: شوت محکم و روی پای امید حامدی فر را حامد لک به خوبی مهار کرد.

دقیقه 63: محبی بهترین فرصت ممکن برای رسیدن به گل دوم را از دست داد. حسن جعفری از زمین خود یک ضربه کاشته را به پشت مدافعان استقلال انداخت که محبی با استفاده از تعلل سیلوا ضربه اش را زد که سیدحسین حسینی با پا و به زیبایی دروازه تیمش را نجات داد.

دقیقه 80: امید حامدی فر با یک ضربه قیچی برگردان تماشایی دروازه مس را تهدید کرد که شوت او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 87: روی ارسال جلالی، توپ از دستان لک خارج شد و سیلوا در ادامه دروازه مس را باز کرد ولی داور به دلیل خطای سهرابیان به روی لک، این گل را مردود اعلام کرد.

دقیقه 2+90: مس رفسنجان صاحب یک فرصت دیگر شد که باز هم حسینی ضربه محبی را با پا مهار کرد و در برگشت نیز شوت ترکمان به شکل خطرناکی به بیرون رفت.

دقیقه 3+90: شوت محبی را باز هم حسینی مهار کرد.

دقیقه 6+90: شوت راه دور مهرداد محمدی با واکنش حامد لک راهی کرنر شد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار