گوناگون

لباس استقلال بر تن گزینه خط حمله پرسپولیس!+ عکس

لباس استقلال بر تن گزینه خط حمله پرسپولیس!+ عکس

گزینه خط حمله پرسپولیس وقتی ۲۱ ساله بود، در استقلال حضور داشت.

به گزارش پارسینه و به نقل از ورزش سه، این روزها صحبت‌های جدی برای انتقال محمدجواد محمدی به پرسپولیس مطرح شده است. این بازیکن که در این فصل عملکرد بسیار خوبی در ذوب آهن داشته برای تقویت خط حمله پرسپولیس مورد توجه اعضای کادرفنی سرخ‌ها قرار دارد.

محمدی راه سختی را طی کرده تا امروز مورد توجه مدافع عنوان قهرمانی باشد. او به عنوان یک بازیکن جوان و مستعد در ۲۱ سالگی راهی استقلال شده بود و در دوران شفر پیراهن استقلال را می‌پوشید. به گفته این مهاجم شفر اصرار زیادی به بازی دادن به او در پست دفاعی داشت و او هم که نتوانسته بود در پست غیرتخصصی انتظارات را برآورده کند هیچ بازی‌ای برای استقلال انجام نداد و این تیم را ترک کرد.

لباس استقلال بر تن گزینه خط حمله پرسپولیس!+ عکس

محمدی برای دنبال کردن آرزوهایش به لیگ‌های پایین‌تر رفت و برای کارون اروند و رایکا بابل بازی کرد و سپس به هوادار پیوست و با این تیم لیگ برتری شد.

او توانست در دو فصل حضورش در لیگ با این تیم نوپای تهرانی عملکرد خوبی داشته باشد و مهاجم اول بنفش‌پوشان بود. جالب اینکه جواد محمدی طی دو فصل گذشته دو بار مقابل پرسپولیس گل زده و هر بار سرخ‌ها به دردسر بزرگی انداخت.

حال باید دید مهاجم مستعدی که در استقلال چهره نشد می‌تواند در ۲۷ سالگی به پرسپولیس بپیوندد یا خیر. به نظر می‌رسد محمدی مشتاق این انتقال است و همه چیز به توافق دو باشگاه بستگی دارد.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار