گوناگون

پشت پرده خشم شجاع از کی‌روش؛ رابطه شجاع با کیروش از کجا خراب شد؟

پشت پرده خشم شجاع از کی‌روش؛ رابطه شجاع با کیروش از کجا خراب شد؟

شجاع خلیل‌زاده در دوران حضور کارلوس کی‌روش حضور در تیم ملی را از دست داد.

پارسینه: شجاع خلیل‌زاده پس از بازی پرسپولیس - تراکتور جنجال بزرگی به راه انداخت.

دلیل اصلی عصبانیت خلیل‌زاده در میکسدزون ورزشگاه آزادی به ماجراهایی برمی‌گردد که در زمان کارلوس کی‌روش رخ داد و باعث شد این مدافع از تیم ملی دور شود. شجاع در ابتدای حضور کی‌روش در ایران یکی از مدافعان مورد علاقه او بود و به تیم ملی هم دعوت می‌شد. او حتی شانس زیادی برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل داشت ولی به دلیل حضور سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا، فرصت حضور در اردوهای پایانی را از دست داد و مثل امید ابراهیمی و یعقوب کریمی از تیم ملی خط خورد.

رحمان احمدی، احسان حاج‌صفی و مهدی شریفی هم دیگر بازیکنان ملی‌پوش سپاهان بودند که خودشان را به اردو رساندند و احمدی و حاج‌صفی در نهایت مسافر برزیل شدند. در آن مقطع امید ابراهیمی ترجیح داد سکوت کند و همین موضوع باعث شد پس از جام جهانی به پای ثابت اردوها تبدیل شود ولی خلیل‌زاده گرچه ابتدا واکنش خاصی نشان نداد ولی در ادامه از تصمیم کی‌روش انتقاد کرد و همین باعث شد هرگز به تیم ملی دعوت نشود.

خلیل‌زاده حتی با ترک سپاهان راهی پرسپولیس شد و تصور می‌کرد در این عملکردش بیشتر دیده خواهد شد و با حمایت هواداران می‌تواند به تیم ملی برسد ولی مرد پرتغالی هرگز از تصمیمش برنگشت و شجاع که در آن زمان آماده‌ترین مدافع لیگ بود، در زمان کی‌روش رنگ پیراهن تیم ملی را نداد. مدافع آن روزهای پرسپولیس حتی به روش‌های مختلف تلاش کرد دل کی‌روش را به‌دست بیاورد ولی همانند مهدی رحمتی و هادی عقیلی مورد بخشش او قرار نگرفت.

البته گفته شده بود که سبک بازی درگیرانه شجاع و بعضی جنجال‌های او داخل زمین هم در اینکه مورد توجه کی‌روش قرار نگرفته بی‌تاثیر نبوده است. آن‌ها البته در بازگشت کی‌روش به ایران آشتی کردند و خلیل‌زاده تصور می‌کرد با توجه به حضور در لیست تیم ملی، می‌تواند در جام جهانی ۲۰۲۲ هم فیکس باشد ولی مرد پرتغالی حتی یک دقیقه هم از او استفاده نکرد تا احتمالا آخرین شانس خلیل‌زاده برای بازی در جام جهانی هم از بین برود.

 

منبع: خبر آنلاین

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار