گوناگون

جدایی غیرمنتظره سرمربی مطرح از لیگ برتر

جدایی غیرمنتظره سرمربی مطرح از لیگ برتر

فراز کمالوند درحالیکه تنها ۵ روز بود هدایت صنعت نفت آبادان را برعهده گرفته بود از این تیم جدا شد.

به گزارش پارسینه و به نقل از ورزش سه؛ هفته گذشته بود که بعد از کشمکش‌های فراوان مسئولان صنعت نفت آبادان توانستند فراز کمالوند را راضی به حضور در این تیم کنند. نفتی‌ها در شرایطی کمالوند را به عنوان سرمربی جدید معرفی کردند که شرایط مالی سختی داشتند و این مربی باتجربه هم بدون آنکه قراردادی امضا کند، برای سرو سامان دادن به وضعیت صنعت نفت به آبادان سفر کرد.

کمالوند که محبوبیت خاصی نزد مردم آبادان و هواداران صنعت نفت دارد، در روزهای گذشته تلاش زیادی انجام داد تا بتواند برای تقویت تیم گام‌های مثبتی بردارد اما گویا در این میان شرایط خوبی ایجاد نشد و امروز این سرمربی با تجربه تصمیم به خداحافظی گرفت

کمالوند که ظهر امروز آبادان را هم ترک کرده ضمن اعلام خبر جدایی از صنعت نفت به خبرنگار ما گفت: با توجه به خواسته مردم آبادان که گردن من بسیار حق دارند، بدون آنکه قراردادی امضا کنم، کارم را شروع کردم و نهایت تلاشم را به کار گرفتم که در این چند روز بتوانیم گام‌های مثبتی برای صنعت نفت برداریم. در این چند روز با وجود تلاش‌هایی که صورت گرفت، اما شرایط را رصد کردم و متوجه شدم شرایط برای کار کردن مهیا نیست.

او ادامه داد: به هر حال در گذشته به لطف خدا و حمایت هواداران محجوب آبادانی توانستیم روزهای خوبی را برای صنعت نفت رقم بزنیم و احساس می‌کنم با شرایطی که در حال حاضر وجود دارد، امکان آن را ندارم که به تیم کمکی انجام بدهم. رابطه من با هواداران صنعت نفت و مردم آبادان یک رابطه قلبی است و دوست ندارم خاطراتی که در گذشته به جا گذاشته‌ایم، از ذهن این عزیزان دوست داشتنی پاک شود. به همین خاطر ترجیح می‌دهم به کارم خاتمه بدهم.

این سرمربی باتجربه در پاسخ به این پرسش که آیا مشکلات مالی و دغدغه‌های نقل و انتقالاتی باعث شده که تصمیم به جدایی زودهنگام بگیرد، گفت: دوست ندارم به جزئیات بپردازم، اما واقعا احساس می‌کنم شرایط برای کار کردن مهیا نیست و با وضعیتی که اکنون وجود دارد امکان اینکه کاری برای موفقیت تیم انجام بدهیم، وجود ندارد. به هر حال همه می‌دانند که صنعت نفت اوضاع خوبی در جدول ندارد و برای بهبود وضعیت تیم و در نهایت حفظ سهمیه آبادان در لیگ برتر نیاز به اقدامات موثرتر و کارهای مهمی داریم که تا الان انجام نشده است. با بررسی همه شرایط موجود تصمیم گرفتم آبادان را ترک کنم.

کمالوند ضمن تشکر از هواداران صنعت نفت و مردم آبادان بیان کرد: لطف و محبتی که مردم آبادان در همه سال‌های گذشته و به خصوص در روزهای قبل به من داشتند، ستودنی است. الطاف این مردم دوست‌داشتنی، مهربان و خونگرم هیچ‌وقت از ذهن من پاک نمی‌شود. این رابطه خوب با مردم آبادان برای من بسیار باارزش است و دوست ندارم به خاطر شرایطی که در باشگاه صنعت نفت حاکم است، خدای ناکرده اتفاقات بدی با حضور من برای این تیم رخ بدهد که این مردم از بنده مکدر شوند. به همین خاطر همینجا کناره‌گیری‌ام را از سرمربیگری نفت آبادان اعلام می‌کنم.

او در پاسخ به این پرسش که آیا قراردادی با این تیم امضا کرده، گفت: خیر، من قراردادی امضا نکرده‌ام. در روزهای قبل هم فقط برای ادای دین و اینکه فکر می‌کنم می‌توانم گامی مثبت برای مردم شریف آبادان بردارم وارد شدم و کار را جلو بردم، اما واقعا شرایط برای کار کردن مهیا نیست.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار