گوناگون

رجزخوانی سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه برای ایران

رجزخوانی سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه برای ایران

سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه با ابراز رضایت از دوران کاری‌اش در کسوت سرمربی گفت: در سوریه تلاش می‌کنم که تا لحظه آخر بجنگم و لبخند بر لب مردم بیاورم.

پارسینه: هکتور کوپر، سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه در نشست خبری پیش از دیدار با ایران در پاسخ به سوالی درباره عملکرد ضعیف تیمش در پیروزی در بازی‌های بزرگ گفت: توجه کنید که باختن در بازی‌های بزرگ به شانس و اشتباه در لحظات آخر بستگی دارد. من توانستم به فینال‌های متعددی مثل فینال لیگ قهرمانان اروپا برسم که عملکرد خوبی است. من از دوران مربی‌گری‌ام خوشحالم. در سوریه تلاش می‌کنم که تا لحظه آخر بجنگم و لبخند بر لب مردم بیاورم. من سخت‌کوشی را در بازیکنانم می‌بینم.

او درباره هدف بالایی که با سوریه دارد هم گفت: هدف من در این لحظه بردن بازی فرداست. من همیشه به آینده فکر می‌کنم ولی باید ببینیم که چه چیزی در دستمان داریم. درباره آینده باید جلو برویم و مردم سوریه را خوشحال کنیم.

سرمربی سوریه درباره مقابله با خط حمله ایران بیان کرد: ما مقابل تیم قوی‌ای بازی داریم و نمی‌خواهیم در این بازی گل بخوریم و این اولین گام برای صعود از این مرحله است‌. در قدم بعدی می‌خواهیم ضد حمله بزنیم‌. ما بازیکنان خلاقی داریم که به آنها متکی هستیم. ما بازیکنانی داریم که خودشان را در زمین فدا می‌کنند پس فکر می‌کنیم که می‌توانیم بازی را ببریم.

او افزود: ما با خوشحالی برای بازی بعدی آماده می‌شویم و به سیستم و بازیکنانم اعتماد دارم.

سرمربی سوریه درباره شگفتی‌های جام ملت‌های آسیا گفت: در فوتبال همیشه سورپرایز وجود دارد. ما باید تا فردا تمرکزمان را حفظ کنیم و آماده شویم. ما به بازیکنانمان اطمینان داریم و متحد هستیم و می‌خواهیم در بازی فردا برنده شویم.

 

منبع: ایسنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار