گوناگون

عدم توجه قلعه‌نویی به ۲ آمار خاص علیه تیم ملی ایران

عدم توجه قلعه‌نویی به ۲ آمار خاص علیه تیم ملی ایران

بر اساس آمارهای ارایه شده تیم ایران بعد از لبنان پیرترین تیم و چاق‌ترین تیم حاضر در جام ملت‌ها به حساب می‌آید اما با این حال با نیت قهرمانی در جام ملت‌ها وارد دوحه شده است.

به گزارش پارسینه و به نقل از خبر ورزشی؛ سن و وزن تیم‌های حاضر در جام ملت‌ها مورد ارزیابی قرار گرفته است و ایران با میانگین سنی ۲۹ بعد از لبنان پیرترین تیم حاضر در جام ملت‌ها به حساب می‌آید. البته این موضوع مورد نقد هم قرار گرفته است و خیلی از منتقدین می‌گویند تیمی به جام ملت‌ها رفته که قطعا در جام جهانی خیلی از مهره‌هایش را نخواهد داشت، در حالی که جام ملت‌ها جایگاه بهتری برای جوانگرایی در تیم ملی است.

با آماری که امروز ارایه شد، میانگن وزن بازیکنان تیم ملی ۷۹.۳۵ کیلو گرم است و از این حیث ایران چاق ترین تیم حاضر در جام ملت‌ها به حساب می‌آید. البته بهتر است در تحلیل جدول ارایه شده از واژه سنگین ترین استفاده کرد. با همه این آمارها اما امیر قلعه نویی و تیمش به دنبال قهرمانی در جام ملت‌ها هستند. از سویی می‌توان گفت ایران در بین مدعیان قهرمانی در جام ملت‌ها باتجربه ترین تیم بعد از لبنان به محسوب می‌شود و همین تجربه شاید باعث شود تیم ملی بعد از دهه‌ها دوباره جام قهرمانی مسابقات را لمس کند.

امیر قلعه نویی و دستیارانش خیلی به این آمار و ارقام واکنش نشان نداده اند. از قدیم هم گفته اند سن در فوتبال تنها یک عدد است و چه بسیار بازیکنان باتجربه، بهترین اتفاقات را برای تیم‌هایشان رقم زده اند. قلعه نویی  دومین تجربه حضور در جام ملت‌ها را با تیم ملی به عنوان سرمربی تجربه می‌کند و امیدوار است این بار بخت با او یار شود و به روی سکو برود. به خصوص که موفقیت در جام ملت‌ها، حضور او را در جام جهانی تضمین خواهد کرد.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار