گوناگون

۲ گزینه اصلی پرسپولیس برای جانشینی یحیی به جز برانکو

۲ گزینه اصلی پرسپولیس برای جانشینی یحیی به جز برانکو

در خصوص جانشینی یحیی گل محمدی سه احتمال فعلا مدنظر باشگاه پرسپولیس است.

به گزارش همشهری آنلاین در روزهای اخیر گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد جانشین یحیی شده و می‌شود، در حالی که مدیریت این باشگاه هنوز هیچ گام مثبتی در این زمینه برنداشته است. اما در همین راستا باخبر شدیم سه احتمال فعلا مدنظر باشگاه پرسپولیس است. احتمال اول اینکه به خاطر شرایط مالی بد باشگاه، اوسمار به عنوان سرمربی موقت انتخاب شود و سیدجلال حسینی به عنوان دستیار اول در کنار او کار کند. حتی نیاز باشد یک مربی داخلی نیز به این کادر اضافه شود. چنانچه این کادر عملکرد خوبی داشته باشند تا پایان فصل به کارشان ادامه دهند. احتمال دوم بازگشت برانکو ایوانکوویچ است.

مربی‌ای که امتحان خود را در پرسپولیس پس داده و قراردادش با عمان نیز به زودی به پایان می‌رسد. او همین حالا هم می‌تواند به پیشنهاد پرسپولیس پاسخ مثبت داده و قبل از جام ملت‌ها با این باشگاه توافق کند. گفته می‌شود مساله مالیات برانکو هم احتمالا قابل حل خواهد بود، چراکه اصل مالیات سه سال از قرارداد چهارساله او پرداخت شده و فقط سال آخر و جریمه‌های آن باقی مانده است. احتمال سوم استفاده از زوج دراگان اسکوچیچ و وحید هاشمیان برای نیمکت سرخپوشان است. در واقع این زوج به باشگاه پرسپولیس پیشنهاد شده و برخی افراد رسانه‌ای به همراه یک ایجنت تلاش زیادی می‌کنند تا این زوج جانشین گل محمدی شود؛ هرچند برخی در باشگاه پرسپولیس هاشمیان را به تنهایی پیشنهاد داده‌اند. آنچه مشخص است استخدام مربی خارجی با دستیارانش حداقل یک و نیم میلیون دلار برای پرسپولیس هزینه خواهد داشت و این در حالی است که کادرفنی فعلی این باشگاه هم قرارداد سنگینی داشته‌اند که با آنها نیز باید تسویه حساب شود. طبیعتا هزینه این جابه‌جایی برای پرسپولیس که در پرداخت دستمزد عقب‌افتاده بازیکنانش مانده به‌راحتی امکان‌پذیر نخواهد بود. در چنین شرایطی احتمال اول از دو احتمال دیگر محتمل‌تر است؛ چراکه در این صورت فقط یحیی و دو آنالیزورش که خود را مغز متفکر پرسپولیس می‌دانستند از این تیم جدا خواهند شد و بقیه اعضا به کارشان ادامه خواهند داد.

مشورت با بزرگ‌ترهای تیم

مدیریت باشگاه در نظر دارد برای انتخاب جانشین گل‌محمدی با بازیکنان بزرگ‌تر تیم هم مشورت کند. در این میان با خبر شدیم که اوسمار از لحاظ فنی و اخلاقی مورد تایید بازیکنان پرسپولیس است و احتمال اینکه آنها به حضور این مربی در کنار سیدجلال حسینی در راس کادرفنی سرخپوشان رای دهند زیاد است. ناگفته نماند که رابطه سیدجلال با کاپیتان‌های پرسپولیس نیز بسیار خوب است. به هر حال به‌زودی این نظرخواهی از بزرگ‌ترهای تیم نیز در باشگاه پرسپولیس انجام خواهد گرفت و این صحبت‌ها تاثیر زیادی در انتخاب جانشین گل‌محمدی خواهد داشت.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار