گوناگون

شوخی کاربران فضای مجازی با محسن قهرمانی پس از دربی

شوخی کاربران فضای مجازی با محسن قهرمانی پس از دربی

پارسینه: دربی ۱۰۲ برای اولین بار با وی‌ای آر برگزار شد.

به گزارش پارسینه و به نقل از خبر آنلاین؛ دربی ۱۰۲ بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس با نتیجه ۱-۱ به پایان رسید. این در حالی است که بازی تا دقایق پایانی با نتیجه ۱-۰ به سود پرسپولیس در جریان بود، اما در دقایق پایانی یک صحنه مشکوک رقم خورد و آرش رضاوند برخوردی با علی نعمتی داشت.

موعود بنیادی فر زمان زیادی را صرف بررسی صحنه کرد و پس از مشورت با داوران عراقی حاضر در اتاق VAR، این صحنه را پنالتی اعلام کرد. این در حالی بود که موعود بنیادی فر پیش از این یک صحنه مشکوک دیگر بین پیمان بابایی و علی نعمتی رقم خورد و داور پنالتی اعلام نکرده بود.

بعد از اینکه کوین یامگا پشت پنالتی قرار گرفت و توپ را تبدیل به گل کرد، بازی به جنجال کشیده شد و درگیری و تنشی بین بازیکنان دو تیم مجددا شکل گرفت.

نکته عجیب دیگری که در مورد وی‌ای آر مطرح شد، این است که معمولا در همه جای دنیا زمانی که صحنه‌های مشکوک به وی‌ای آر می‌روند، کارگردان تلوزیونی اتاق وی‌ای آر را نشان می‌دهد، اما در این بازی شاهد چنین صحته‌هایی نبودیم، همین قضیه باعث شد که کاربران در فضای مجازی به شوخی بگویند که اصلا داور عراقی وجود نداشته و محسن قهرمانی پشت سیستم کمک داور ویدیویی نشسته بوده است!

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار