گوناگون

سکوت محمد صلاح درباره فلسطین کار دستش داد+ عکس

سکوت محمد صلاح درباره فلسطین کار دستش داد+ عکس

پارسینه: خبرنگار عربستانی به محمد صلاح ستاره لیورپول به خاطر سکوت در قبال جنایت های رژیم اشغالگر حمله کرد.

به گزارش پارسینه و به نقل از فارس؛ رژیم اشغالگر قدس در چند روز گذشته به شدت نوار غزه را بمباران کرده و در این حملات وحشی گرانه صهیونیست‌ها بسیاری از کودکان و زنان بی دفاع مسلمان به شهادت رسیدند.

نسل کشی و حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی صدای بسیاری از فوتبالیست‌های مشهور دنیا از جمله ریاض محرز، محمد الننی، مسعود اوزیل و سالم الدوسری را درآورده است.

محمد صلاح ستاره تیم ملی مصر و لیورپول، ولی هنوز با گذشت چندین روز از حملات وحشیانه رژیم اشغالگر به مردم فلسطین همچنان سکوت اختیار کرده، ولی کاربران و هواداران مسلمان فوتبال انتظار دفاع از فلسطین را دارند.

سکوت محمد صلاح درباره فلسطین کار دستش داد+ عکس

در همین رابطه نواف الآسیوی خبرنگار عربستانی حمله‌ای بی سابقه به صلاح کرد و نوشت: منتظر چی هستی تا از فلسطین حمایت کنی؟ مسئله فلسطین مسئله هر مسلمانی است. بسیاری از فوتبالیست‌های بزرگ دنیای عرب از فلسطین حمایت کردند. تو محبوبیت زیادی داری قبل از این محبوبیت خود را از دست بدهی از فلسطین حمایت کن.

وی افزود: تو در سال جدید میلادی کریسمس به مسیحی‌ها تبریک گفتی و فقط به تبریک بسنده نکردی بلکه کاملا مثل مسیحی‌ها جشن گرفتی. زمان مرگ ملکه الیزابت به آن‌ها تسلیت گفتی درحالی که می‌دانستی این فرد در نابود شدن چندین کشور در جهان نقش داشت.

خبرنگار عربستانی ادامه داد: به صورت خلاصه در هر اتفاقی که برای یهودی‌ها و مسیحی‌ها در دنیا رخ می‌دهد تو در زمینه رسانه‌ای اقدام می‌کنی، ولی در اتفاقات برای مسلمان تو را نمی‌بینیم!

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار