گوناگون

سرمربی تیم ملی والیبال: قول دادیم در برزیل سهمیه المپیک بگیریم

سرمربی تیم ملی والیبال: قول دادیم در برزیل سهمیه المپیک بگیریم

پارسینه: سرمربی تیم ملی‌ ‌والیبال گفت: امیدوارم‌ این روند ادامه پیدا کند و ما در مسابقات بعدی هم سبب شادی مردم شویم.

به گزارش پارسینه و به نقل از خبر آنلاین؛ بهروز عطایی بعد از قهرمانی تیم ملی والیبال ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو اظهار داشت: این تورنمنت سبب خوشحالی مردم شد و نتیجه‌ای رقم خورد که مردم خوشحال شوند. به هر حال عملکرد ما در دو تورنمنت لیگ ملت‌ها و قهرمانی آسیا آنطوری که مدنظرمان بود، اتفاق نیفتاد، اما امروز عملکرد قابل قبولی داشتیم. تیم چین هم میزبان بود و هم آماده. این تیم به ایران نیامد که خودش را برای طلای این بازی‌ها آماده کند. خدا را شکر که نتیجه برای ما رضایت بخش بود.

وی افزود: امیدوارم این روند ادامه پیدا کند و ما در مسابقات بعدی هم سبب شادی مردم شویم.

سرمربی تیم‌ملی والیبال در خصوص تغییرات در ترکیب این تیم برای مسابقات انتخابی المپیک در برزیل گفت: الان ۱۲ بازیکن در اختیار داریم و برای سفر به برزیل دو بازیکن دیگر یعنی آرمان صالحی و مبین نصری به ما اضافه می‌شوند.

عطایی در رابطه با تغییر روش بازی تیم‌ملی عنوان کرد: در این تورنمنت روش بازی تیم ما تغییر کرده بود و ترکیبمان نیز نسبت به تورنمنت قبلی متفاوت بود. سعی میکنیم تغییرات در جهت بهبود عملکرد تیم باشد.

وی در پایان در خصوص شانس تیم‌ملی برای کسب سهمیه المپیک در برزیل گفت: ما به خودمان قول دادیم که بتوانیم در برزیل سهمیه بگیریم. اگر این کار را بکنیم، سال بعد مسابقات لیگ ملت‌ها برایمان تورنمنت تدارکاتی تلقی می‌شود. تمام انرژی بچه‌ها برای کسب سهمیه در برزیل خواهد بود، اما اگر این اتفاق هم نیفتد، فرصت مجددی خواهیم داشت.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار