گوناگون

دست رد علی دایی به سینه مدیرعامل پرسپولیس

دست رد علی دایی به سینه مدیرعامل پرسپولیس

پارسینه: شنیده می شود علی دایی دعوت رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس را رد کرد.

به گزارش پارسینه و به نقل از خبر ورزشی؛ از روزی که مشخص شد قرار است کریستیانو رونالدو فوق ستاره فوتبال دنیا به همراه تیم النصر برای تقابل با پرسپولیس به ایران بیاید، خیلی‌ها منتظر دیدار احتمالی رونالدو و علی دایی بودند. اسطوره فوتبال ایران که تا همین چندی قبل آقای گل فوتبال ملی دنیا بود، رکوردش توسط رونالدو شکسته شد و حالا فوق ستاره پرتغالی آقای گل فوتبال ملی دنیاست. کریستیانو بعد از شکستن رکورد علی دایی از اسطوره فوتبال ایران به نیکی یاد کرد و پیغامی احساسی برای شهریار فوتبال ایران فرستاد.

کریستیانو بعد از رکوردشکنی خطاب به علی دایی نوشت: یکی از دلایلی که باعث می‌شود بیش از پیش قدردان این دستاورد و رکورد باشم، به خاطر علی دایی است که سطح استاندارد‌ها و انتظارات را به قدری بالا برده که حتی من هم گاهی اوقات با خودم فکر می‌کردم که ممکن است هرگز به او نرسم. به "شهریار" بابت سال‌ها حفظ این رکورد تبریک می‌گویم و از اینکه هر بار گلزنی کردم و به این رکورد برجسته نزدیک و نزدیک‌تر شدم، احترام بسیار زیادی به من نشان داد، از او تشکر می‌کنم.

اسطوره تکرار نشدنی فوتبال ایران هم در آن زمان با انتشار یک پیغام به فوق ستاره پرتغالی تبریک گفت تا باب آشنایی دو طرف باز شود. دایی در این پیام خطاب به رونالدو نوشت: بهت تبریک می‌گم کریس، به چیزی که لیاقتش را داشتی رسیدی. نماد واقعی پشتکار و حرفه‌ای بود هستی و باز هم به دنیا ثابت کردی بهترینی.

همین ارتباط بین دو طرف باعث شد تا خیلی‌ها در انتظار ملاقات هیجان انگیز دایی و رونالدو باشند. حتی باشگاه پرسپولیس خبر از حضور دایی در فرودگاه برای استقبال از رونالدو داد. اتفاقی که رخ نداد و باشگاه پرسپولیس هم خبر مربوط را پاک کرد. اما ماجرای ملاقات دایی و رونالدو چه بود؟. آنطور که شنیدیم رضا درویش که ارتباط بسیار خوب و نزدیکی با علی دایی دارد، روز چهارشنبه هفته قبل راهی دفتر شخصی علی دایی شد تا با او صحبت کند. مدیرعامل پرسپولیس در جریان این ملاقات قصد داشت از دایی دعوت کند تا او هم بازی پرسپولیس و النصر را از نزدیک ببیند و هم در صورت فراهم شدن شرایط، دیداری با رونالدو ترتیب دهد.

علی دایی هم که طی ماه‌های اخیر کاملا از فوتبال دور بوده و سعی کرده بود در محافل فوتبالی دیده نشود، به پیشنهاد مدیرعامل پرسپولیس پاسخ منفی داد و اعلام کرد نمی‌تواند برای دیدن بازی به ورزشگاه بیاید. به این ترتیب تا این لحظه ملاقات اسطوره فوتبال ایران و فوق ستاره پرتغالی منتفی است و قرار نیست این دو چهره مطرح یکدیگر را ملاقات کنند.

ارسال نظر

 • علی

  دایی که انگار از دماغ فیل افتاده!
  البته گفتن تو فرودگاه رفته پیش رونالدو

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار