گوناگون

ادامه ماجراهای باورنکردنی در باشگاه استقلال

ادامه ماجراهای باورنکردنی در باشگاه استقلال

پارسینه: باشگاه استقلال این روز‌ها شرایط سختی را از نظر مالی سپری می‌کند و علی فتح الله زاده در یک وضعیت مدیریتی بحرانی به سر می‌برد.

باشگاه استقلال این روز‌ها شرایط سختی را از نظر مالی سپری می‌کند و علی فتح الله زاده در یک وضعیت مدیریتی بحرانی به سر می‌برد.

به گزارش فوتبالی، شرایط نامناسب مالی استقلال این روز‌ها فشار مضاعفی بر دوش مدیران فعلی باشگاه گذاشته است و تقریبا روزی نیست که پرونده یک بدهی جدید روی میز مدیرعامل باز نشود، اما نکته جالب توجه درباره این بدهی‌ها، زمان سررسید آنهاست که تقریبا تاریخ اکثر آن‌ها در یک بازه زمانی یعنی نیم فصل دوم لیگ برتر است! علی فتح الله زاده که در حال حاضر با سیستم قرض و قوله‌ای در حال اداره باشگاه استقلال است در حال اضافه کردن بدهی‌های جدید به بدهی‌های قبلی باشگاه استقلال است. موردی که ظاهرا خودش و اطرافیانش حواسشان نیست!

باشگاه استقلال پرونده‌های سنگینی همچون آندره‌آ استراماچونی را در صف پرداخت دارد و وضعیت محمد محبی و مهدی قایدی و تسویه حساب با باشگاه‌های آن‌ها هم به طور قطع مشخص نیست. در میان انبوهی از بدهی‌ها، علی فتح‌الله وامی ۹۰ الی ۱۰۰ میلیاردی گرفت که البته ابهاماتی هم در این باره وجود دارد که این وام چطور گرفته شده و استقلال در قبالش چه تضامینی داده است. برخی خبر‌های تایید نشده حاکی از آن است که تضامین ملکی عجیبی داده شده تا استقلال تواند این وام‌ها را بگیرد. تضامینی که می‌تواند در صورت عدم توانایی برای بازپس دادن وام، ملک‌های با ارزش را از دست استقلال دربیاورد.

اما این مبلغ در میان سیل بدهی‌های باشگاه استقلال تقریبا تمام شده و حجم بدهی‌ها با این مبلغ هم‌خوانی ندارد و بدهی‌های بیشتری مانده که علی فتح الله زاده را سردرگم کرده است.

باید دید که راهکار مدیران استقلال برای حل و فصل مشکلات مالی آبی‌ها چیست و آیا آرامش به ساختمان سعادت آباد بازمی گردد یا بحران‌های مالی تیمی که حالا همراه با پرسپولیس در صدر جدول هم امتیاز است ادامه دارد.

برخی خبر‌ها و شایعات حاکی از آن است که مدیریت فعلی به شدت کلافه شده و حتی ممکن است به سمت و سوی استعفا هم برود، چون حدود ۷۰۰ میلیارد تومان بدهی و هزینه، عددی نیست که بشود زیر آن کمر راست کرد!

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار