گوناگون

سرمربی فولاد: لیگ را تعطیل کنید

سرمربی فولاد: لیگ را تعطیل کنید

پارسینه: جواد نکونام خواهان تعطیلی مسابقات لیگ برتر شد.

جواد نکونام درباره دیدار فردا با نساجی گفت: «اول از همه دوست دارم درباره هواداران تیم نساجی و طرفداران خوبشان صحبت کنم. من یک سال خوب را در اینجا داشتم. چه در لیگ دسته اول و چه در لیگ برتر. توانستیم سال بسیار خوبی را کنار هم داشته باشیم. از این موضوع خوشحالم و دلم برایشان تنگ شده است.»

به نقل از تسنیم؛ او ادامه داد: «فکر می‌کردم امسال بازی‌ها با حضور تماشاگر باشد و هواداران خوب و خونگرم نساجی را ببینم. دوست داشتم این بازی با حضور آن‌ها برگزار شود و امیدوار بودم هواداران خوب نساجی را پس از چند سال ببینم که متأسفانه این اتفاق رخ نداد.»

نکونام خاطرنشان کرد: «صحبت من این است، زمانی که بدون هوادار بازی می‌کنیم، بازیکنانمان که گل می‌زنند، خوشحال نیستند و خوشحالی نمی‌کنند. وقتی که تمام استادیوم‌ها تعطیل است، به نظر من لیگ را تعطیل و مسابقات را به بعد از جام جهانی موکول کنیم. این وقت را در اختیار تیم ملی و سرمربی‌اش، جهت آماده سازی بهتر برای حضور در جام جهانی قرار دهیم.»

سرمربی فولاد اظهار داشت: «اجازه دهیم لیگ را بعد از جام جهانی و با حضور تماشاگران برگزار کنیم. اکنون هیچکس لذتی از فوتبال نمی‌برد. نه شادی هست و نه طرفداری حضور دارد. امیدوارم این اتفاق زودتر برای فوتبال کشورمان رخ دهد.»

نکونام در پایان و در مورد بازی فردا گفت: «می دانیم که با تیم خوب و قابل احترام نساجی بازی داریم. خوشحالم که در لیگ برتر حضور دارند و واقعا جایگاهشان نیز همین جا است. تیم خوب، باکیفیت و تاکتیکی هستند. قطعا دیدار فردا برای هر ۲ تیم سخت خواهد بود. با تمام توان و قدرتمان بازی خواهیم کرد. ان‌شاءلله یک بازی خوب و همراه با کسب نتیجه باشد. امیدوارم با تمرکز بالا، به سه امتیاز بازی دست پیدا کنیم.»

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار