گوناگون

شکست عجیب بارسلونا برابر اتلتیک ۹ نفره

پارسینه: بارسلونا با وجود ۹ نفره شدن اتلتیک بیلبائو در سن مامس، مغلوب میزبانش شد.

در آخرین دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی کوپا دل ری، تیم بارسلونا در سن مامس به مصاف اتلتیک بیلبائو رفت و دو بر یک شکست خورد.

در نیمه نخست اتلتیک قصد باز کردن دروازه مهمانش را داشت، اما این اتفاق نیفتاد. حملات آبی اناری ها نیز بی نتیجه بود تا اینکه اشتباه آندرس اینیستا منجر به باز شدن دروازه بارسا شد.

بازیکنان قرمز و سفیدپوش از این فرصت استفاده کردند و «آریتس آدوریتز» گل نخست بازی را دقیقه ۲۵ به ثمر رساند.

سه دقیقه بعد باز هم با اشتباه بازیکنان بارسلونا، «اینیاک ویلیامز» در یک موقعیت خوب قرار گرفت و ضربه اش درون دروازه آبی اناری‌ها جای گرفت تا بازی دو بر صفر به نفع اتلتیک شود.

در ادامه یک کرنر برای میزبان به دست آمد که آدوریتز دور از چشم داور با آرنج خود ضربه‌ای به گردن سامئول اومتیتی زد و باعث شد بازی برای دقایقی متوقف شود. این اتفاق موجب شد بازی خشن دنبال شود. به دنبال تنش میان بازیکنان بعد از این صحنه آدوریتز، اومتیتی، اینیستا، یوردی آلبا و سرخیو بوسکتس کارت زرد دریافت کردند.

در نهایت نیمه اول با نتیجه دو بر صفر پایان یافت.

در نیمه دوم هر دو تیم به دنبال گلزنی بودند که در نهایت بارسا به گل رسید. ضربه کاشته لیونل مسی پس از برخورد به دیرک وارد دروازه اتلتیک شد. در ادامه «آندر ایتوراسپه» و «رائول گارسیا» نیز کارت زرد گرفتند.

ضربه خطرناک نیمار را دروازه بان حریف دفع کرد و توپ به بیرون رفت. در دقیقه ۷۳ گارسیا با خطا روی نیمار کارت زرد دومش را دریافت کرد و از زمین اخراج شد. دقایقی بعد آبی اناری‌ها یک فرصت خوب را از دست دادند.

در ادامه اتلتیک باز هم یک بازیکن خود را از دست داد. «ایتوراسپه» با خطا روی نیمار کارت زرد دوم خود را دریافت کرد و مجبور به ترک زمین شد. در ادامه حملات بارسلونا بیشتر شد و بهترین موقعیت مهمان در دقیقه آخر وقت‌های اضافه از دست رفت. ضربه مسی به دیرک دروازه برخورد کرد و توپ برگشتی نیز تبدیل به گل نشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار