گوناگون

پاسخ مورینیو در مورد نیمکت نشینی سردار آزمون

پاسخ مورینیو در مورد نیمکت نشینی سردار آزمون

پارسینه: ژوزه مورینیو، سرمربی تیم رم می‌گوید سردار آزمون در شرایطی نیست که به راحتی بازی کند.

همشهری آنلاین نوشت: رم در بازی هفته پنجم سری A از تورینو میزبانی کرد و باوجود اینکه با گل روملو لوکاکو پیش افتاده بود با گل دقیقه ۸۵ دوان زاپاتا به تساوی رسید.

در این بازی سردار آزمون با وجود حضور در لیست بازی نکرد و تا پایان بازی نیمکت نشین بود. مورینیو درباره این بازیکن توضیح داد که شرایط مناسبی برای بازی ندارد اما از داشتن او خوشحال است.

ژوزه مورینیو در پایان بازی گفت: ما یک گل از شروع مجدد دریافت کردیم. بازی با تورینو سخت است، آن‌ها تیمی فیزیکی و فشرده هستند. ما بازی خوبی انجام دادیم. یک بازی فداکارانه انجام دادیم، با یک خط دفاعی جدید. من تیمم را دوست داشتم و سخت بود که مقابل تورینو بهتر عمل کنیم. احساس این است که ما دو امتیاز را از دست دادیم، اما من به غیر از نتیجه، از چیز دیگری ناراحت نیستم.

* {می‌توانید با سه بازیکن تهاجمی بازی کنید؟} این برای ما آسان نیست. ما سه مهاجم واقعی داریم و من همه آن‌ها را دوست دارم. سردار آزمون بازی نکرد چون در شرایط مناسب نیست، دیبالا تنها کسی است که می‌تواند کاری را انجام دهد، جانلوکا پلگرینی فقط یک جلسه تمرین داشت. اگر همه خوب باشند پیشنهاد ما این خواهد بود، ما از نظر ساخت و ساز از خط دفاعی بسیار پیشرفت کرده‌ایم. برای نتیجه متاسفم، اما رشد جمعی و فردی را می‌بینم.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار