گوناگون

انتقاد تند یک نماینده از مسئولین:

چرا مسئولان نمی‌توانند تدابیر امنیتی لازم را اعمال کنند؟

چرا مسئولان نمی‌توانند تدابیر امنیتی لازم را اعمال کنند؟

حسین جلالی نماینده رفسنجان گفت: مسوولان ایرانی اما باید پاسخ دهند، چرا نمی‌توانند در محدوده کوچکی مانند کرمان، تدابیر امنیتی لازم را اعمال کنند.

حسین جلالی، نماینده رفسنجان در مجلس از مسئولان به دلیل عدم توانایی در تامین امنیت مراسم سالگرد سردار قاسم سلیمانی انتقاد کرد و گفت: در مراسمی مانند مراسم سالگرد شهید سردار سلیمانی که کرمان و سایر شهرهای ایران مملو از جمعیت است و بیش از ۸۰ کشور نمایندگان و زایران خود را راهی کرمان کرده‌اند، باید مراقبت‌های بیشتری صورت می‌گرفت.در عراق که محل تولد داعش است و در آنجا تفکرات وهابی، طالبانی، داعشی، سلفی و القاعده و... حضور جدی دارند، مسوولان عراقی با تدابیر مناسب و با حول و قوه الهی، امنیت را برقرار می‌سازند و دشمنان نمی‌توانند کوچک‌ترین خدشه‌ای به زایران اباعبدالله وارد سازند.

او افزوده است: مسوولان ایرانی اما باید پاسخ دهند، چرا نمی‌توانند در محدوده کوچکی مانند کرمان، تدابیر امنیتی لازم را اعمال کنند. متاسفانه پیش از این در تشییع جنازه سردار سلیمانی هم این نوع بی‌تدبیری‌ها صورت گرفت و بیش از ۱۰۰نفر از شهروندان کرمانی زیر دست و پا له شدند. در آن تجربه اساسا پای دشمن در میان نبود. این تجربه‌ها یادآوری می‌کند که ایران برای یک چنین صحنه‌هایی باید تدابیر بهتری را بیندیشد.

 

منبع: اعتماد

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار