گوناگون

پورمحمدی: اگر رای نیاورم ناراحت نمی‌شوم؛ جامعه وعده‌های ما را قبول ندارد+ فیلم

پورمحمدی: اگر رای نیاورم ناراحت نمی‌شوم؛ جامعه وعده‌های ما را قبول ندارد+ فیلم

ویدئویی از صحبت های پورمحمدی، نامزد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در نشست با اعضای اتاق بازرگانی ایران را ببینید.

پارسینه: پورمحمدی، نامزد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در نشست با اعضای اتاق بازرگانی ایران گفت: «این مشکل بزرگی است که در سطح مدیریت کشور ایجاد شده و دغدغه اساسی است که باید حل بشود. من به حضور و نقش مردم در سطح کلان در حوزه های مختلف معتقد هستم. باید نقش مردم را جدی بگیرم این نقش تعیین کننده است.

مدیری که از استیضاح بترسد به درد مدیریت کشور نمی‌خورد. دو سه بار تهدید به استیضاح شدم گفتم با هیچ کس مذاکره نخواهم کرد. فیلترشکن تولید فساد می‌کند. مافیای VPN چه بلایی که سر آی تی و اقتصاد ارتباطات نیاورده است. اگر اعتمادسازی شکل نگیرد نقشه‌های ما عقیم خواهد ماند. اگر دولت می‌خواهد موفق باشد باید پشت سر مردم و بخش خصوصی حرکت کند

در دولت‌های مختلف بودم و با اغلب آنها دوست هم هستم. امروز واقعا احساس تکلیف می کنم. هیچ پست و موقعیتی ندارم که بخواهم آن پست را حفظ کنم و دغدغه ای ندارم. اگر رای نیاورم ناراحت نمی‌شوم؛ شاید برای مردم غصه بخورم.

حجم ویدیو: 1.79M | مدت زمان ویدیو: 00:01:15 دانلود ویدیو
منبع: خبرگزاری دانشجو

ارسال نظر

 • سعید

  پینوکیو بیچاره یه دروغ میگفت نیم متر دماغش دراز میشد خسته نشدید از چهل و پنج سال شیره مالیدن سر مردم و بعد متواضعانه بی توجهی به دروغ ها را اغماض از سوی خود تلقی نماید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار