گوناگون

ناگفته های طائب درباره سفر خانواده قالیباف به ترکیه + فیلم

ناگفته های طائب درباره سفر خانواده قالیباف به ترکیه + فیلم

پارسینه: حجت الاسلام حسین طائب، مشاور فرمانده سپاه در خصوص جنجال سفر خانواده محمدباقر قالیباف، رییس مجلس به ترکیه گفت: یک مساله فردی برای رئیس مجلس اتفاق افتاده است. خانواده اش به ترکیه رفته. نه از هواپیمای اختصاصی استفاده کردند نه از امکانات پاویون و نه از امکانات سفارتخانه در ترکیه استفاده کرده است.

حجت الاسلام حسین طائب، مشاور فرمانده سپاه در خصوص جنجال سفر خانواده قالیباف به ترکیه گفت: یک مساله فردی برای رئیس مجلس اتفاق افتاده است. خانواده اش به ترکیه رفته. نه از هواپیمای اختصاصی استفاده کردند نه از امکانات پاویون و نه از امکانات سفارتخانه در ترکیه استفاده کرده است.
او در مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه زنجان ادامه داد: شما بگویید سیستم امنیتی کجا باید وارد شود؟

او ادامه داد: کسی که خلبان است، سالانه از آن شرکتی که پرواز می‌کند، یک [سهمیه] سفر دارد. حتی این‌ها از این امکان هم استفاده نکردند.

او در واکنش به لیست اموال قالیباف در سال ۱۳۹۶ هم گفت: او گفت دو میلیون در حسابم دارم، نگفت حقوق هم نمی‌گیرم.

داماد رئیس مجلس از یک خانواده برخوردار است. منِ سیستم امنیتی به فساد نرسیده ام. کد فساد این نیست که بگویید این بلیتش است.

او ادامه داد: ممکن است شما در دور بعدی انتخابات بگویید نماینده‌ای که این ویژگی را دارد [رای نمی‌دهم]، اما نه به صلاحیت لطمه می‌زند و نه فساد در آن است.

ارسال نظر

 • رضا

  به قول آفای دکتر شریعتی( به من بگو نگو نمی گم، به من نگو نفهم من می فهمم) آقا بگو رییس مجلسه پول داره دوست داره خانوادهش به خارج سفر کنن. اینهمه دلیل، عذر و کوته فکر دانستن مستمعین خیلی زشته.

 • ناشناس

  مسئله این است که در انتخابات می گفت در حساب من و خانواده ام فقط چند میلیون است و دروغگو است

 • شیرین صفوی

  عذر بدتر از گناه !!!! البته فقط خاندان قالیباف نیست که از این سفرهای قشنگ قشنگ رفته !!! میدونی چرا حسن آقا خمینی ساکت هست !!!!!!! چون خودش رو جذب و هضم سیاست ورژن هاشمی رفسنجانی کرده !!!! بنده خدا حسن آقا خمینی چی بگه که فک و فامیلش در کانادا و آمریکا و فرانسه و انگلیس در حال تردد و تعهد و تعلق هستن آن هم در حد کفش طلا لنز طلا کیف طلا !!!! ای بابا دو تا نوه با هم ملاقات کردن از نوع آقا زاده و شاهزاده !!!! یکی گفت جد من به کشور خدمت کرد و آن دیگری در کمال وقاحت گفت در عوض جد من خیانت !!!!!!!!!!! حالا حساب کنید مخالفان نظام کی چی چرا و چگونه و کجا هستند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! دل نسل ما خون شد که اینا رو بفهمونه ولی هر بار با خودش گفت ای وای کشورم ای وای نظام ای وای وطنم. پس مهر خاموشی زد به لب چون هر بار نگذاشتن نگذاشتن انتقاد ما رخ بنمایاند و هر بار به طریقی هوجی گری کردند !!!!!! چقدر گفتیم گفتیم. گفتیم ........ !!!!!! بماند. همیشه ترمیم بهتر از تخریب است زنده باد ایران و پرچم جمهوری اسلامی ایران و تمامیت ارضی آن بیاد داشته باشید آدم عاقل دو بار از یک سوراخ گزیده نمیشود !!!!!

 • امین

  "او در واکنش به لیست اموال قالیباف در سال ۱۳۹۶ هم گفت: او گفت دو میلیون در حسابم دارم، نگفت حقوق هم نمی‌گیرم."
  خب حقوقاشو می ذاره تو گاوصندوق خونش؟ اونام میره تو حسابش دیگه! بدش میاد مثل بقیه مردم سود پولاشو بگیره؟

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار