گوناگون

پیرمردی که دوچرخه‌اش را به "ربیعی" نداد

پارسینه: علی ربیعی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی روز شنبه سفر یک روزه‌ای به کاشان داشت که خالی از حاشیه نبود.

وزیر رفاه در ابتدای ورودش به کاشان با حضور در گلزار شهدای این شهرستان به مقام شامخ شهیدان و امام جمعه فقید این شهر آیت الله سید مهدی یثربی ادای احترام کرد.

وی همراه با انوشیروان محسنی بندپی، رییس سازمان بهزیستی کشور با حضور در مسجد و زیارت محله لتحر کاشان آغاز طرح توانمندسازی محله محور در کشور را کلید زد.

وزیر رفاه که یکی از سخنرانان نکوداشت یکصد سالگی آموزش و پرورش کاشان بود سهراب سپهری را شاعر مورد علاقه خود عنوان کرده و ابیاتی از اشعار وی را برای شرکت کنندگان خواند.

رونمایی از کتاب یکصدسالگی آموزش و پرورش کاشان و تمبر یادبود صدسالگی از جمله برنامه‌های وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در این مراسم بود.

وزیر پس از اقامه نماز و صرف ناهار در هتل راهب کاشان، وقتی قصد ترک هتل را داشت پیرمردی کارتن جمع کن را با دوچرخه‌اش دید که در مقابل هتل، خروج مسئولان را نگاه می کرد.

با عبور خودروها و مسئولان از محل هتل، ربیعی همراه با حمیدرضا مومنیان، فرماندار کاشان به محل استقرار خود در هتل بازگشت و شروع به گفت و گو با پیرمرد کرد و از وضعیت زندگی و میزان درآمدش پرسید. در این گفت و گو وزیر تعاون از پیرمرد خواست که دوچرخه‌اش را برای سوار شدن به وی بدهد که پیرمرد دوچرخه‌اش را محکم گرفت و با خواسته وزیر مخالفت کرد! ربیعی با دادن هدیه‌ای به پیرمرد کاشانی از وی خداحافظی کرد.


منبع: خبرگزاری ایسنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار