گوناگون

ماجرای انتشار عکس کاملیا انتخابی‌فرد با رئیس جمهور + عکس

پارسینه: چند روز بعد از آن در اقدامی غیراخلاقی مطالبی را در قالب پرسش و پاسخ با عنوان مصاحبه با رییس جمهوری اسلامی ایران روی وبلاگش قرار می دهد و مدعی می شود به عنوان خبرنگار یك روزنامه انگلیسی زبان با دكتر احمدی نژاد مصاحبه كرده است.

به گزارش سرویس زنان جهان، به تازگی در برخی از سایت ها عکسی منتشر شده است که در آن رئیس جمهور کشورمان با کاملیا انتخابی فرد که یک روزنامه نگار فراری است، کنار هم قرار گرفته اند.

بنابر این گزارش تنها توضیحی که در انتهای این عکس آمده نشان می دهد عکس متعلق به زمانی است که احمدی نژاد به نیویورک سفر کرده بود.

برخی در حاشیه انتشار این عکس با این مضمون نوشته اند که با توجه به سوء سابقه این فرد و مواضع ضد نظام وی چطور احمدی نژاد با او عکس گرفته و مصاحبه کرده است؟ که در همین رابطه توضیح زیر ضروری است.

در جریان سفر دكتر احمدی نژاد به نیویورك در سال 87، انتخابی فرد با ایجاد سر و صدا خواستار ملاقات با وی می شود و بالاخره می تواند همچون بسیاری دیگر از هموطنان مقیم آمریكا به عنوان ارباب رجوع به دیدار احمدی نژاد برود.

چند روز بعد از آن در اقدامی غیراخلاقی مطالبی را در قالب پرسش و پاسخ با عنوان مصاحبه با رییس جمهوری اسلامی ایران روی وبلاگش قرار می دهد و مدعی می شود به عنوان خبرنگار یك روزنامه انگلیسی زبان با دكتر احمدی نژاد مصاحبه كرده است.

همچنین وی اعلام می کند این مصاحبه 24 ساعت قبل از سخنرانی احمدی نژاد در سازمان ملل با وی صورت گرفته است.

در همان زمان هم بعضی از روزنامه‌ها و سایت‌های خبری با تصور اینكه مصاحبه این خبرنگار متواری با رییس جمهور جزو برنامه‌های رسانه‌ای سفر نیویورك بوده، آن را مورد انتقاد قرار داده بودند.

خبرگزاری ایرنا هم که این مصاحبه را انتشار داده بود بعد از آشکار شدن واقعیت امر توضیحاتی را در خصوص جعلی بودن آن درج کرد.

به نظر می رسد این عکس هم متعلق به همان زمان و همان مصاحبه جعلی است.

گفتنی است «کاملیا انتخابی‌فرد» عضو سابق هیأت تحریریه روزنامه‌ همشهری در زمان مدیرمسؤولی «غلامحسین کرباسچی» و روزنامه توقیف‌شده «زن» به مدیر مسؤولی «فائزه هاشمی» است که پس از توقیف این روزنامه‌ها به خارج از کشور رفت.

ارسال نظر

 • حسین

  بحث اینکه چرا ایشون با این خانم عکس گرفتند حالا می خواد مصاحبه صورت گرفته باشه یا نه

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار