گوناگون

هاشمی در کیش : به بهبود شرایط در کشور امیدوارم

پارسینه: رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: با توجه به شرایط بین المللی و منطقه ای و استانی، نسب به بهبود شرایط کشور در بخش ها و حوزه های مختلف بسیار امیدوار هستم.

به گزارش پارسینه رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: با توجه به شرایط بین المللی و منطقه ای و استانی، نسب به بهبود شرایط کشور در بخش ها و حوزه های مختلف بسیار امیدوار هستم.

به نقل از ایرنا آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی در دیدار با جاسم جادری استاندار هرمزگان در جزیره کیش، افزود: معتقدم در آینده ملت و دولت ایران ضمن حفظ حقوق هسته ای خود قدم های مثبت و بزرگی در این زمینه برخواهند داشت.

وی با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان دولت و ملت، همدلی و همزبانی از سوی رهبری، بیان داشت: این نامگذاری نشان دهنده درایت و تیزبینی معظم له است که همگان باید برای تحقق اهداف این سال تلاش کنند.

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در بخش دیگری از صحبت های خود خاطرنشان کرد: موضوع احداث آب شیرین کن برای رفع بحران آب در هرمزگان و همچنین احداث بزرگراه بندرعباس - کرمان از پروژه های مهم و استراتژیک در این استان محسوب می شود که باید مورد حمایت ویژه باشند.

استاندار هرمزگان نیز در این دیدار با ارایه گزارشی از وضعیت استان در بخش های مختلف از هرمزگان به عنوان اصلی ترین دروازه اقتصاد بین المللی نام برد.

جاسم جادری با اشاره به پروژه ها و اقدام های در دست اجرا و برنامه های آتی برای هرمزگان به موضوع منطقه آزاد شدن پارسیان (گاوبندی) اشاره کرد.

وی بیان داشت: پیشنهاد استانداری در این خصوص مورد موافقت شورای عالی مناطق آزاد کشور قرار گرفته و با پیگیری های وزیر کشور این منطقه به عنوان سومین منطقه آزاد ایجاد شده در هرمزگان در دولت تدبیر و امید در حال پیگیری است.

استاندار هرمزگان افزود: در زمینه عمرانی و سرمایه گذاری نیز اقدام های مهم و موثری در هرمزگان در حال انجام است و در دهه فجر سال گذشته 589 پروژه عمرانی در استان به بهره برداری رسید.

جادری همچنین با اشاره به نامگذاری سال 1394 به عنوان دولت و ملت، همدلی و همزبانی از سوی رهبری بر پیگیری تحقق این مساله بسیار مهم تاکید کرد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار