گوناگون

فال عاشقانه شنبه ۲۸ بهمن

فال عاشقانه شنبه 28 بهمن

یک خبر عاشقانه برای امروز شنبه 28 بهمن 1402.

 

فروردین:

فردا در این حوزه نقطه آغاز شروعی خاص و فوق‌العاده است .

اردیبهشت:

فردا با کمک یکی از دوستان ریشه و عامل ناراحتی معشوقتان را می فهمید و خواهید توانست آن را از بین ببرید.

خرداد:

کسی را که فکرش نمی‌کنی به زندگی عاطفی ات اضافه می‌شود.

تیر:

 پس از یک دوره ناراحتی و تنهایی، اکنون وارد مرحله تازه‌ای از زندگی شده‌ای. با شخصی آشنا می‌شوی که بعضی از رویاهای شیرین تو را به واقعیت نزدیک کرده و تو را شاد و خوشبخت می‌کند.

مرداد:

گذشته را نمی‌توان دوباره زنده کرد. باید خاطره آنها را نگه داشت و با مرور این خاطرات، از آنها درس‌های لازم را فراگرفت. گذشته برای شما می‌‌تواند چراغ راه آینده باشد.

شهریور:

 از ریسک کردن نباید ترسید.اگر ترس از ریسک را کنار بگذاری به آن چیزی که ته دلت هست نزدیک خواهی‌شد.

 مهر:

 فردی اشتباهاتی مرتکب شده که حال پشیمان شده و به سراغتان آمده تا اشتباهاتش را جبران کند. به او فرصت دوباره بدهید و بگذارید تا اشتباهاتش را جبران کند.

آبان:

 احتیاج داری که افق‌های زندگی عاطفی خود را توسعه دهی. باید با افراد جدید آشنا شده و از آنها بیاموزی. باید راه‌های تازه‌ای را کشف و تجربه کنی. هنوز فرصت‌های خوبی در اختیار داری.

آذر:

تحولات مهمی در زندگی عاطفیت پیش می‌آید و تو باید تصمیمات تازه‌ای بگیری. برای آنکه این تصمیمات در جهت آسایش تو باشد باید دوراندیشی داشت و فرداهای دورتر را نیز در نظر گرفت.

دی:

 عشق است که به انسان بال پرواز می‌دهد. عشق تو را از این زندگی واقعی و روزمره جدا می‌کند و به فضای جدیدی می‌برد که پر از هیجان و امید است. بدون امید و عشق زندگی معطل می‌ماند. پس به زندگی عاطفی‌ات تکانی بده.

بهمن:

یک رابطه‌ی عاشقانه یا یک دوستی بزرگ در حال شکل‌گیری است. معمولا این‌گونه روبط از یک اتفاق ساده شروع می‌شود ولی در طول زندگی ادامه می‌یابد.

اسفند:

عاشق باید بود که عاشقی، پروسه‌ای پرهیجان و تکامل‌بخش است. عشق تو را در معرض آزمایش و تجربه‌های مهمی قرار می‌دهد که طی آن آدمی ساخته و متحول می‌شود.

 

ارسال نظر

 • قاسم

  از عشق جز بدنامی و مشقت و دشمن افروزی چیزی عایدم نشد شماها از عشق چه دیده اید عشق گر معشوقت پایه باشد یعنی همه چیز در غیر این صورت مرگ بهتر است

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار