گوناگون

الهام مختاری، سوارکار حرفه‌ای: پیشنهاد او را که متاهل هم بود رد کردم، اسبم را کُشت+ فیلم

الهام مختاری، سوارکار حرفه‌ای: پیشنهاد او را که متاهل هم بود رد کردم، اسبم را کُشت+ فیلم

پارسینه: در این مطلب ویدئویی از صحبت های الهام مختاری، بانوی سوارکار حرفه‌ای در برنامه "ای کاش" در مورد ماجرای کشته شدن اسبش را ببینید.


به گزارش پارسینه به نقل از چندثانیه، الهام مختاری، سوارکار حرفه‌ای در برنامه "ای کاش" گفت:
«یک اسب دُخون خریده بودم به نام فلفل در سال ۸۷ به قیمت ۶میلیون تومن. یک مرد متاهل او را کُشت. اگر ۳تا آدم کثیف دیده باشم روی زمین، این آدم یکی از آنهاست. پیشنهاد دوستی‌اش را رد کردم. به ما گفت دارم می‌روم جزیره کیش برای مسابقه در حالی که تهران بود. فردای آن روز اسب من مسموم شد و مرد. کالبدشکافی کردیم، دیدیم مسموم شده. کارگر باشگاه گفت شبانه این مرد آمد و رفت در باکس اسب‌ها و خوراک مسموم به آنها داد. شکایت کردم. مستندات دیگری هم ارائه دادم که با خانم‌های دیگر ارتباط داشت. او را فقط ۳سال تعلیق کردند و حق شرکت در مسابقات را از او گرفتند.»

ارسال نظر

 • ناشناس

  یک ایراد خیلی بزرگ در کشور ما ، این هست که کارهای بزرگ را به آدمهای کوچک سپرده ایم ، کوچک نه از لحاظ جایگاه اجتماعی بلکه آدمهای بی سواد و بدون تخصص و بدون تجربه و بدون دانش در یک کلام ، وقتی شایسته سالاری جای خودش را به رفاقت ، باند ، فرقه ...... می دهد ، نتیجه اش چنین هست . ما مدیریت را به کسانی سپرده ایم ، به کار مدیریت نمی آیند ، نگاهی به ریاست فدراسیون بیاندازیم ، داورزنی ، فولادگر، ....... سالهاست که راس ورزش کشور هستند ولی سال سال دریغ از پارسال ، زمانی که ریاست فدراسیون کشتی در اختیار محمدرضا طالقانی بود ، ایران در عرصه کشتی دنیا یکه تاز بود ، ورزش باید در اختیار اهل ورزش باشد ، البته تنها مثل دبیر سابقه ورزشی داشتن ملاک نیست ، بلکه تجربه و تخصص و دانش هم مهم هست .

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار