گوناگون

برای مجالس رسمی و غیر رسمی لباس چی بپوشیم؟

برای مجالس رسمی و غیر رسمی لباس چی بپوشیم؟

پارسینه: انتخاب لباس زنانه برای مجالس رسمی و غیر رسمی کار سختی است که خانم ها را دچار سردرگمی میکند و این سوال در ذهن خانم‌ها بوجود می‌آید که حالا باید چی بپوشم تا مناسب آن مجلس باشد؟

پس از دعوت شدن به مجالس و مهمانی‌های رسمی و غیر رسمی این سوال در ذهن خانم‌ها بوجود می‌آید که حالا باید چی بپوشم تا مناسب آن مجلس باشد؟ اگر برای مجالس مختلف در انتخاب لباس به مشکل برمیخورید و نمیدانید چه لباسی باید بپوشید با ما در ادامه همراه باشید.

لباس مناسب برای مجالس رسمی

اگر به یک مجلس رسمی دعوت شده اید بهترین گزینه برای شما یک پیراهن مشکی بلند است که با کفش پاشنه بلند یک ست عالی میشود. پیراهن تان اگر آستین دار باشد خیلی بهتر است و استایل تان را رسمی‌تر میکند، یک پیراهن ساده و شیک مشکی که میتوانید آن را با کت و شلوار همسرتان ست کنید و در مجلس به عنوان یک زوج خوشتپ بدرخشید. اکسسوری‌ها و زیورالات را فراموش نکنید حتما از گوشواره و گردنبند استفاده کنید تا تیپ تان خیلی هم ساده نباشد.
برای مجالس رسمی و غیر رسمی لباس چی بپوشیم؟

مدل مویی ساده، ولی شیک برای خود انتخاب کنید، میتوانید موهایتان را سشوار بکشید یا یک شینیون ساده پشت سرتان درست کنید، حالا دیگر شما اماده رفتن به یک مجلس رسمی هستید.


لباس مناسب مجالس غیر رسمی

برای مجالس غیر رسمی مانند جشن تولد میتوانید از لباس‌های مدل دار و پیراهن‌های کوتاه استفاده کنید، دقت کنید مدل لباسی که در مجالس رسمی میپوشید و مدل لباسی که قرار است در جشن تولد بپوشید با هم فرق داشته باشند.

لباس‌های غیر رسمی بهتر است کوتاه و به رنگ روشن باشند مانند سفید، قرمز، بنفش و ... برای مجالس غیر رسمی میتوانید شومیز و دامن، کت و شلوار اسپرت هم بپوشید.
برای مجالس رسمی و غیر رسمی لباس چی بپوشیم؟
منبع: نمناک

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار