گوناگون

واکنش‌ امین حیایی به بازداشت وریا غفوری + عکس

واکنش‌ امین حیایی به بازداشت وریا غفوری + عکس

پارسینه: امین حیایی، بازیگر سینما در حساب اینستاگرامی‌اش به بازداشت وریا غفوری واکنش نشان داد.

فرارو نوشت: امین حیایی ، بازیگر سینما در حساب اینستاگرامی‌اش به بازداشت وریا غفوری واکنش نشان داد.

بازداشت وریا غفوری موجی از واکنش‌ها را به همراه داشته است.

خبرگزاری‌های نزدیک به دولت رو گذشته از بازداشت وریا غفوری بازیکن تیم فولاد خوزستان به اتهام توهین و تخریب تیم ملی فوتبال ایران و همچنین تبلیغ علیه نظام خبر دادند.

استوری امین حیایی

ارسال نظر

 • شیرین صفوی

  چون سلبریتی هستند نباید باهاشون برخورد بشه !! تو دیگه چرا قلاده طلا !!!!! یک بار هم ‌اعلام پشیمانی فرموده بودی از این که در فلان فیلم بازی کزدی !!!! حتما بهتون زوووووووور میارن یه خودی نشون بدین و الا چنین و چنان !!!! مرده شور این کاپیتولاسیون تون رو ببرن که میگین همه بد هستن و ظالم الا ما و از ما و با ما !!!! یادت رفت چه علم شنگه ای راه انداخته بودی واسه بچه ات اوووووووو من دانشجو بودم مونا بانکی ازت شکایت کرده بود و تو بچه ات رو قبول نداشتی!!!!!! الان از نون همین نظام معروف شدی و ایل و تبار رو هم که آوردی تو دایره !!!! ما فکر می‌کردیم فقط مسئولین هستند که ایل و تبار اتوبوسی میارن و پست بهشون میدن !!شماها از همه بدتر هستید که قبیله ای میان تو حوزه هنری چجوووووور !!!!

 • ناشناس

  خدا حفظت کنه دلاور

 • امید

  این به اصطلاح زرنتی درپیتیها چرا وقتی داعشی مردم را می کشتند خفه بودند. چرا وقتی مردم را ترور می کنند خفه هستند. چرا وقتی مردم مظلوم و بچه ها در لژافغانستان و فژلسطین می کشند خفه هستند. چرا وقتی فتنه میشه حمایت می کنند به اسم مردم. شما جزو مردم با غیرت ما نیستید. شما انجا را با Hollywood اشتباه گرفتید.

 • شیرین صفوی

  باشه !!!!!!!!!!!!!!!

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار