گوناگون

آمار عجیب از چاقی و اضافه وزن در بین نظامیان آمریکایی

آمار عجیب از چاقی و اضافه وزن در بین نظامیان آمریکایی

پارسینه: تعداد سربازان آمریکا در رده "چاق" در طول دهه گذشته بیش از دو برابر شده است - از ۱۰.۴ ٪ در سال ۲۰۱۲ به ۲۱.۶٪ در سال گذشته رسیده است.

به گزارش پارسینه به نقل از نیویورک پست، بر اساس یک مطالعه گسترده جدید، نزدیک به هفت نفر از هر ده نفر دارای چاقی و اضافه وزن در بین نظامیان امریکایی هستند که ادعا شده ممکن است آمادگی نظامی این کشور را به خطر بیندازد و امنیت ملی را تضعیف کند. یک سازمان غیرانتفاعی مستقر در واشنگتن، دریافت که ۶۸ درصد از سربازان آمریکایی تحت شاخص توده بدنی که سن، قد و وزن افراد را در نظر می‌گیرد، واجد شرایط «اضافه وزن» یا «چاق» هستند.

همچنین مشخص شد که تعداد سربازان در رده "چاق" در طول دهه گذشته بیش از دو برابر شده است - از ۱۰.۴ ٪ در سال ۲۰۱۲ به ۲۱.۶٪ در سال گذشته.

چاقی و اضافه وزن در بین نظامیان آمریکایی

بر اساس گزارشی که هفته گذشته منتشر شد، این روند چاقی و اضافه وزن در بین نظامیان آمریکایی یک "تهدید وحشتناک" است.

نیروی هوایی به دنبال استخدام ۲۶۸۷۷ نیروی جدید در سال ۲۰۲۳ بود، اما با استخدام نزدیک به ۲۷۰۰ نیرو کوتاه آمد و این در حالی است که نیروی دریایی هدف خود را برای استخدام ۳۷۷۰۰ سرباز جدید با جذب ۷۴۵۰ نفر نادیده گرفت.

هر شاخه از ارتش ایالات متحده در حال حاضر "حداقل استانداردهای ترکیب بدن" خود را دارد که افراد استخدام شده باید آنها را رعایت کنند و چاقی و اضافه وزن در بین نظامیان آمریکایی مهمترین عامل رد صلاحیت متقاضیان نظامی است و «سهم اصلی را در آسیب های حین خدمت و مرخصی های پزشکی» دارد

پروژه امنیت آمریکا اکنون توصیه می‌کند که وزارت دفاع سیاست‌های خود را که به فرماندهان اجازه می‌دهد سربازان چاق را از مداخله پزشکی معاف کنند، کنار بگذارد.

در این گزارش پروژه امنیت امریکا آمده است: «با غربالگری کافی برای چاقی، خدمات نظامی می توانند اقدامات پیشگیرانه ای را برای مقابله با چاقی ایجاد کنند. غربالگری زودهنگام بیماری‌های مرتبط با چاقی، مانند پیش دیابت و کلسترول بالا را کاهش می دهد، با کاهش وزن پایدار، نتایج سلامت بهتر و بار هزینه کمتری بر سیستم‌های مراقبت‌های بهداشتی اعمال می شود»

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار