گوناگون

مدارس و ادارات این استان فردا (۱۳ دی) تعطیل شد

مدارس و ادارات این استان فردا (۱۳ دی) تعطیل شد

مدیرکل روابط‌ عمومی استانداری کرمان از تعطیلی ادارات و مراکز آموزشی شهر کرمان در روز ۱۳ دی ماه همزمان با سالروز شهادت حاج‌ قاسم سلیمانی خبر داد.

مجتبی اسدی‌زاده افزود: این تعطیلی تنها شامل ادارات و مراکز آموزشی شهر کرمان است و دیگر شهرها و شهرستان های استان تعطیل نخواهند بود.

وی عنوان کرد: تمامی دستگاه‌ها اجرایی، مراکز و نهادهای خدمات‌رسان از جمله مراکز درمانی به منظور ارائه خدمات شایسته به زائران مزار مطهر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی دایر هستند.

اسدی‌زاده عنوان‌کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید برای هماهنگی و خدمات‌رسانی در مجموعه حضور داشته باشند.

صبحگاه جمعه ۱۳ دی‌ماه ۱۳۹۸ سردار قاسم سلیمانی در حمله تروریستی آمریکایی‌ها در فرودگاه بغداد به شهادت رسید. در این حمله برخی همراهان شهید سلیمانی، ابومهدی المهندس قائم مقام بسیج مردمی عراق (الحشد الشعبی) و شمار دیگری از رزمندگان عراقی نیز به شهادت رسیدند. حمله تروریستی فوق درحالی به دستور مستقیم دونالد ترامپ رییس جمهور وقت آمریکا متحده در خاک کشور دیگری صورت گرفت که شهید سلیمانی در کسوت فرمانده سپاه قدس در سفری رسمی به عراق سفر کرده و مهمان مسئولان آن کشور بود.

مراسم چهارمین سالگرد شهادت سردار سلیمانی از امروز ۱۲ دی شروع شده و تا ۱۸ ماه جاری ادامه دارد که از آن به عنوان هفته مقاومت یاد می شود.

 

منبع: ایرنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار