گوناگون

گاف عجیب در بیلبورد‌های نصب شده در معابر تهران+ عکس

گاف عجیب در بیلبورد‌های نصب شده در معابر تهران+ عکس

پارسینه: این روز‌ها در بیلبورد‌هایی (آگهی‌نماهایی) در سطح شهر تهران تصویری به عنوان سهراب سپهری در کنار شعر این شاعر و نقاش منتشر شده که تصویر او نیست.

خبرگردون نوشت: شهرداری تهران بیلبورد‌هایی (آگهی‌نماهایی) را از تصاویر شاعران همراه با شعرهایشان در محدوده خانه- موزه نیما یوشیج نصب کرده، اما تصویری از «علی قوی‌تن»، کارگردان سینما به‌جای سهراب سپهری منتشر شده است.

این تصویر مربوط به فیلم «رویای سهراب» به کارگردانی علی قوی‌تن است که خود در آن نقش سهراب را ایفا می‌کند. این فیلم روایتی از زندگی سهراب سپهری است که قوی‌تن درباره آن گفته بود: فیلم «رویای سهراب» یک فیلم بیوگرافی نیست. در واقع عاشقانه‌های زندگی سهراب را در برهه‌هایی به صورتی که فلسفه وجودی شاعر و نقاشی، چون سهراب به تصویر کشیده‌ام.

البته این موضوع اتفاق جدیدی نیست؛ پیش‌تر عکسی به عنوان عکس «صادق هدایت» دست به دست می‌شد که در واقع تصویر او نبود بلکه تصویری از بهروز شعیبی بود که در فیلمی سینمایی برگرفته‌شده از داستان‌های صادق هدایت به کارگردانی حسن هدایت، نقش این نویسنده را بازی می‌کرد. او با گریم محسن ملکی به صادق هدایت نزدیک شده بود.

سوتی عجیب در بیلبورد‌های نصب شده در تهران

ارسال نظر

 • من

  این به اصطلاح شهردار فکر میکنه با دسته کورا طرفه.

 • سعید

  گمان بر دکترای هسته ای شهردار تهران که البته مشخص نیست که محل اخذ مدرکشان کجاست که هر را از بر تشخیص نمیدهد ماشین امضاست و البته اتلاف پول

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار