گوناگون

ربات بازی همستر از چهارشنبه شب از دسترس کاربران خارج شد

ربات بازی همستر از چهارشنبه شب از دسترس کاربران خارج شد

همستر کامبت یک بازی در سبک Tap to Earn و رباتی تلگرامی است.

ربات بازی همستر از دیشب چهارشنبه شب برای بسیاری از کاربران از دسترس خارج شده است.

 بازیکنان در همستر کامبت باید با زدن روی یک سکه درون بازی مقدار بیشتری توکن جمع کنند. این توکن‌ها ممکن است در آینده در قالب ایردراپ بین بازیکنان همستر کامبت توزیع شود.

همستر کامبت مدعی است که ۴۲ میلیون کاربر فعال دارد. برنامه ایردراپ بازی همستر کامبت به چهار بخش تقسیم می‌شود؛ مذاکره با صرافی‌ها، مذاکره با مارکت میکرها، انجام چند همکاری کلیدی با مجموعه‌های مختلف و در نهایت تهیه فهرستی برای تسک‌های ایردراپ. از بین این مراحل ۳ مرحله پشت سر گذاشته شده و مرحله تهیه لیست تسک‌های شرکت‌داده شدن در ایردراپ همستر کامبت باقی مانده است. درون بازی هم گفته می‌شود که ایردراپ همستر کامبت به‌زودی اتفاق خواهد افتاد.

همستر کمبت یکی از ده‌ها بازی تلگرامی در سبک Tap to Earn است که با الهام از نات کوین راه‌اندازی شده است. این پروژه به‌عنوان یک بازی، جذابیت‌های خاص خود را دارد، اما آینده آن و اینکه از نظر مالی برای بازیکنان خود چقدر فایده دارد، چندان مشخص نیست. باید دید این بازی می‌تواند در ادامه موفقیت نات کوین را تکرار کند یا نه.

 

ارسال نظر

 • محمدی

  خب این یعنی چی تا کی اینجوری هستش؟
  یعنی نمیشه دیگه وارد شد؟

 • ی

  سلام چرا واسه من از دیشب باز نمیشه. میزنم لطفاً برنامه مینی را دوباره بارگیری کنید

 • الیاس

  این ربات برای وقت فراغت بسیار خوبه ولی خودتون رو مشغول کلیک کردن روش نکنید و فقط ۵ تا ۳ ساعت یک بار بهش سر بزنید و وارد برنامه شید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار